ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Opäť s letom

Opäť s letom

Viem, viem, že tam je ešte sneh (aspoň tam je v Chicagu) a ja som skáče znova na letné šaty. Čo sa so mnou deje? Nemôžem bývať? Zostaňte v súčasnosti?

No, nie, nie, keď počasie teraz naštve tak zle. Všeobecne platí, že aj v budúcnosti, ale vintage šitie mi dáva to najlepšie z oboch svetov. Môžem si rumovať v tzv. Dustbin histórie pre estetický flotsam ako šijacie vzory, a potom ich nosiť pred mojím počítačom. Neviem si predstaviť, že napríklad tvorcovia tohto vzoru, niekedy sa dokonca dotkli počítača. Možno nikdy nevideli punčku! A napriek tomu jediný spôsob, ako som mohol skutočne nájsť svoju prácu, je teraz cez jeden. Je to dúfam, že dúfa, že všetky druhy iných vecí, ktoré sa predpokladá, že sú efemérne. Možno, že naša práca bude žiť spôsobom, ktorý sme nikdy nezamýšľali alebo si predstavili?

Milujem hnedú verziu tu – milujem hnedé na leto, najmä hnedé a žlté – hoci hraničná tlač je naozaj roztomilá. Aj keď ideálne teraz, so snehom a chladom a museli počkať, ale jeden oveľa viac týždeň pre denné úspory, rád by som rád, čo som sľúbil leto!

Ako vidíte z obrázku, je to B32. Kliknite na obrázok, aby ste navštívili aukciu eBay … Myslím, že to je asi 12 dolárov ideálne teraz.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Šaty denne sprievodca učiť sa šiť: Časť Onefebruary 5, 2008
Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre
Dva-tón, vždy dva-toneocoblod 12, 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *