ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Ďalší 9929, Florida-Style

Ďalší 9929, Florida-Style

Toto je druhá Liberty 9929, ktorú som urobil – to je Liberty Mim, jedna z mojich obľúbených výtlačkov. Táto tlač len ma robí tak šťastným, aj keď si nie som istý, či sa pozerám na túto fotografiu … pravdepodobne chyba mojich kontaktných šošoviek. Sú oveľa oveľa pohodlnejšie ako okuliare, keď viem, budem dovnútra a von z bazéna a oceánu celý deň, ale hopping dovnútra a von po bazéne a oceán znamená veľa chlóru a soľ v mojich očiach, Aj, čo nie je tak pohodlné.

Každopádne. Žlté sandále sú z topshopu, z mojej cesty do Veľkej Británie v máji 2011 (majú luky cez vrchol, ktorý si nemyslím, že môžete vidieť); Rovnaká stará vzorkovník a oranžový náramok je jedným z tých roadid thingums, ktoré majú vaše meno a vaše ľadové telefónne číslo a aký typ krvi je. Nosím to bežať a tiež, keď je nejaká šanca, ktorá je schopná plavčík, ktorý musíte vytiahnuť moje bezvedomie z surfovania.

Ako typické pre túto cestu, aj keď si myslím, že som balenie holého minimum, zabalené príliš veľa. Priniesol som tri šaty a dve tričko / sukne combos pre sedem dní, ale mohol skončiť s dvoma menej zmenami oblečenia (miesto, kde zostaneme, má práčku). Tiež som priniesol jeden oveľa viac kúpacího obleku, ako som absolútne potrebný, ale naozaj nenávidím sa dostať späť do stále vlhkého obleku. (Milujem nový trend s vysokým pásikom. Myslím, že je to prvé leto, ktoré som nosil non-tankini two.jpgece oblek, pretože predtým, ako sa moje dieťa narodilo …)

Je to skvelý výlet, ale teším sa na to, že zajtra je doma … a nie len preto, že je to miesto, kde je moje šijacie zariadenie!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Sto šaty: Deň 4June 6, 2013in “100dresses”
Sto šaty: deň 35july 7, 2013in “100dresses”
Ťažko Seeseptem 10, 2012in “erin_sewing”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *