ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Prerušujeme toto šaty blog hovoriť o topánkach.

Prerušujeme toto šaty blog hovoriť o topánkach.

Jediný problém s Duro šaty je, že žiadny z mojich skrinených opatrovateľov – po plnej sukne-fire-fire-tow-toed mačiatko-podpätok-popruh dievča pumpy vyzerajú priamo s ním. Mám pár párov s sturdiier, naskladané päty, ktoré vyzerajú v poriadku, ale nie sú veľmi letné. Čo je Duro naozaj potrebuje kliny. Tak som bol na love topánky. Mám rád členkové-popruhy (môžete chodiť rýchlejšie v členkoch popruhov) a podpätky nižšie ako 3 palce, ktoré sú prekvapivo ťažké nájsť. A žiadne špicaté prsty!

Prvé, ktoré som našiel, boli tieto, od Bandolino:

Sú to veľmi pekné oranžové a sú veľmi pohodlné. Ale nevyzerajú dobre s čiernymi duro šaty, ktoré som urobil, takže som musel ísť a objednať si tieto z Zapposu:

Boli to trochu cenník, než sa mi páči, ale všetky lacnejšie kliny boli, som smutný povedať, fugly. A prečo na Zemi je každý každý.single.Manufacturer robiť tie, Sú naozaj roztomilé, a aby ste vyzerali ako rozkošný detský pštros, ale čestne, myslím, že budú datovaní rýchlejšie ako pivo komerčnou cestou. Samozrejme, keď som hľadal tie kliny, som narazil na tieto, ktoré som musel kúpiť, pretože boli len 23 USD:

Myslím, že budú vyzerať v poriadku s dlhšou a-line sukne na jeseň. Správny? (Nemyslím si, že som niekedy dostal nad mojou vysokoškolskou školskou fázou, pretože som okamžite chcieť nosiť ich s ratty vintage šaty a chaotický červený rúž. V tomto bode je viac veku.

A nakoniec som schmatol pár takhle, len v modrej, pretože 1) Je to Liberty Fabric! a 2) Mám sukňu, ktorá sa zhoduje. Ja som ich raz opotreboval, ale samozrejme teraz som vykopaná, ako získať viac z modrej slobode (je to vzor “Mark”), aby sa šaty, ktoré by s nimi šli lepšie ako sukňa. Áno, je to nezdravá posadnutosť …

(Prepojím sa na jediný pár z nich vľavo online, v “paradajke” vo veľkosti 9 1/2).

Aké topánky by ste nosili s drobitým štýlom?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Nie, Luke. Som váš duro … 25. februára 2007
Môže to byť len … 28. mája 2006
A topánky.October 22, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *