ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Burberry berie čipkový módny trend SS14 na ďalšiu úroveň

Burberry berie čipkový módny trend SS14 na ďalšiu úroveň

, ktorý bol vyhradený iba pre položky spodného prádla, čipka sa nakoniec vydláždila do hlavného prúdu. Trend čipky sa stal najviac twetestovanými prvkami na módnych dráhach v roku 2014, vo všetkých možných formách od elegantných denných šiat (malé čipkové šaty) až po víkendové vrcholy, pretože Burberry berie čipkový módny trend SS14 na ďalšiu úroveň.
Tento rok špičkové módne domy vrátane Stella McCartney, Miu Miu, Chloe, Marc Jacobs, Givenchy, Burberry Prorsum, Meadham Kirchoff, Chanel, House of Holland, Christian Dior a Peter Pilotohave zobrazovali trend čipky v rôznych štýloch, ako sú napríklad na mieru pavúky v mäkkých sieťach v mäkkom Pastely, laserové strihané čipky a štýlové LLD (malé čipkové šaty), ktoré dokonale zapadajú do romantickej nálady SS14.

Lace robí významnú známku na módnych dráhach, ktoré vôbec boli, pretože jej mincí ako silný módny prvok. Flexibilita, s ktorou je táto jemná tkanina vytvorená, je hlavným dôvodom jej nadčasovej príťažlivosti, čím získava značné tlieskanie, kdekoľvek sa predáva.
Niet pochýb o tom, že móda bola vždy zamilovaná do čipky – od upokojujúcich pekných čipiek až po zvodné číre šaty a topy. Zatiaľ čo oficiálna farba Radiant Orchid 2014 a ďalšie odtiene, ako je ružová, fialová a čierna, dominovali dráhami SS14, biela háčkovaná čipka zostáva symbolom elegancie a elegancie.

Trend čipky módy v roku 2014
V nedávnych módnych týždňoch prakticky každý znalec módy prejavil svoju vlastnú verziu čipky. Zatiaľ čo Burberry zobrazil svoju čipku v číre cukrovinky ružové čipky s sukňami, Tom Ford predviedol odvážnu verziu čipkovaného súboru s sevidom cez 3 -dielne siluety. Dokonca aj Dolce & Gabbana nás ohromili svojou kolekciou čipiek SS14, z ktorej sa ich malé čierne čipkové šaty objavili ako víťaz, ktorý vychvaľoval výroky, ktoré sa zaoberali skladanými rukávmi spojenými s horúcimi nohavicami a bandeaumi s vysokým pásom.
Ako vznikla čipka

Poďme sa rýchlo nahliadnuť do histórie stále milostného čipky módneho trendu!
Čipka skutočne vznikla na konci 16. storočia v Európe, kde móda videla výraznú revolúciu. Krútenie a uzlňovanie potrhaných okrajov súborov porodilo dômyselnú techniku vo forme čipky pre módny svet.

Počiatočná technika zobrazuje majstrovské remeslo tejto éry. V tých dňoch bola čipka čisto obmedzená na módne trendy vyššej triedy. Nakoniec, čipka prevzala konvenčnú výšivku, pretože ušetrila niekoľko hodín, ktoré sa strávili v ručne vyšívaných výšivkach.

Čipový módny trend z jarných letných dráh 2014
V jednom z mojich marcových vydaní som diskutoval o Neelamovi Johalovi – prvom Indovi, ktorý modeloval pre Burberry? Kliknite sem a prečítajte si oveľa viac o nej.

Vedel si? Neelam tiež kráčal po rampe pre Burberry zdobenie čipky na jar 2014 v Baby Blue.
Zo všetkých jarných letových čipkových módnych trendov som obzvlášť miloval čipkové výtvory Burberry Presum v London Fashion Week. Burberry však posunul čipkový módny trend na ďalšiu úroveň v SS14.
Všetko, čo bolo poslané po dráhe, bolo mäkké a ženské, z dlhých kašmírových svetových svetov spárovaných s elegantnými sukňami ceruzky v čipkách až po okrúhle ramenné kabáty v ružovej a pistácii cez čipkové pletené šaty. Zatiaľ čo podpätky s obmedzenými gumami dokončili vzhľad modelov na dráhe SS14, mäkké vrecká na okvetné lístky dopĺňali čipkovanú tému.
Hlavný kreatívny dôstojník Burberry Christopher Bailey vzdal hold čipke Nottinghamu a zároveň oslavoval anglickú ružu cez jeho výtvory.

Vedeli ste: Nottingham bol kedysi centrom najväčšej čipky na svete?
Burberry Creative Head pripomenula tomuto prvku svetu prostredníctvom svojich číre šaty Deň pokrytia a štýlové sukne s ceruzkou, v ktorých poslal svoje supermodely a nezanechal nič na fantázii.
Každý model chôdze po Burberry bol prepustený v monotónnych pätách ceruzky s popruhmi buď výraznou ružovou alebo viridiánskou zelenou. Okrem našuchorených pletík a čipiek a zakrúcania kašmíry boli zložené a rozdrvené mäkké peňaženky medzi inými vrcholmi.
Chcel som túto anglickú ružu, mäkkú a jemnú. Začalo to náladou oveľa viac ako len téma niečo jemné a láskavé. “ Vysvetlil zákulisie Christophera Baileyho.
Sprcha čipky v anglickej ruži bola tiež lemovaná príležitostnými zhlukami kamienkov, čím poskytovala náskok burberry’s Lace Fashion Trends of Jarné leto 2014.
Obrázky Zdroj: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *