ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Vojvodkyňa v Alessandra bohatý na slávnostné rodinný výlet

Vojvodkyňa v Alessandra bohatý na slávnostné rodinný výlet

vojvodkyňa z Cambridge na sebe nové šaty Alessandra bohatý dnes večer, ako ona a vojvoda z Cambridge vzal svoje deti do zvláštnej dovolenku výkonu Pantoland v Palladiu.

Špeciálne predstavenie bol sponzorovaný národnej lotérie a držal pre kľúčových pracovníkov a ich rodiny ako spôsob, ako povedať tento rok celom pandémie, ďakujem ‘za ich úsilie.

Tu je video z rodiny prichádza cez video z Richard Palmer The Express.

Vojvodkyňa s princom Louis a Princess Charlotte.

Viac od Simon Perry príbehu do ľudí:

Prince George, princezná Charlotte a princ Louis sú vo vianočnú náladu!

Škola je von a malé Royals boli nadobudnuté ich rodičia nejakú tradičnej britskej dovolenku zábavu v piatok. Mamička Kate Middleton a otec Prince William spracovaný nadšený George, 7, Charlotte, 5 a Louis, 2, na predstavenie pantomímy na London Palladium.

Ďalší pohľad.

Emily Nash ohlási ahoj, že “Cambridges prestal pozerať na výkonných umelcov oblečené ako škriatkov, vrátane jedného žonglérských umelé snehové gule, ako oni robili ich cestu ku vchodu ….”. Môžete vidieť trochu, že v inom videu od Richard Palmer.

Ešte jeden pohľad na rodinu pred vstupom do divadla.

Vojvoda a vojvodkyňa vnútri divadla.

Viac o akcii zo zverejnených Kensington Palace:

Ako uznanie svoje životné dielo, kľúčoví pracovníci z celého Londýna vrátane personálu NHS, vodiči dodávky, zvoz odpadu, personál záchrannej služby, charitatívnych pracovníkov a dobrovoľníkov, boli vyzvaní, aby sa zvláštnym výkonu Národnej lotérie je Pantoland na Palladium v ​​hlavnej úlohe Julian Clary, Elaine Paige a ich kolegovia obsadenie členov.

V tomto roku sa národnej lotérie podporuje Pantomíma v desiatich kinách po celej krajine, ktoré im pomáhajú bezpečne otvoriť svoje brány verejnosti tým, že poskytuje finančné prostriedky pre prázdnych sedadiel potrebných na zhromažďovanie ľudí.

Vojvodkyňa hovoriť s kľúčovými pracovníkmi.

Tu je video z Daily Mail je Rebecca angličtine.

William dodávané poznámky na akciu.

Viac z príbehu The Daily Mail:

Povedal publiku sedí v rodinných skupinách so sociálnym dištancovaní sa medzi nimi:, Je skvelé byť späť vo West Ende a vidieť divadla znovuotvorenie svoje dvere … .Catherine, George, Charlotte, Louis a ja sme všetci naozaj teší na show ,

, Sme tu dnes pre veľmi špeciálne predstavenie. Zvláštne, kvôli tebe – kľúčové pracovníci tu v publiku.

, Tie zahŕňajú komunitné pracovníci, dobrovoľníci, učitelia, zamestnanci NHS, zástupcovia záchranných služieb a armády, výskumní pracovníci, ktorí pracujú na vakcíne, ľudia pomáhajú ľuďom bez domova, tie posádky plavidla životne dôležité call centra a zamestnancov zo širokého sortimentu frontových charitatívnych organizácií – aby sme vymenovali ale málo.

, Dal si svoj absolútny celý tento rok, a robil pozoruhodné obete.

, Takže taky majú svoje rodiny, ktoré som si istý, videli ďaleko menej z vás, než by si prial. Je to krásne, že ste všetci tu spolu dnes večer.

Pokiaľ viem, tak by to bolo prvýkrát, kedy sa deti sedel v kráľovskej lóže v divadle.

Zdalo sa, že majú čas skvelý.

George a Charlotte.

Teraz náš pohľad na to, čo Kate na sebe. Bola v Alessandra bohatých Petal Print hodvábne šaty (vypredané). Šaty je 100% hodváb s viacvrstvový prehrabať golierom, jarmo pas sa schádza manžetami tlačidlo a skryté zadné zips.

Ďakujem Emily pre jej ID tohto kusu. Tu je bližší pohľad na krku volániky a pásu.

Vojvodkyňa Zdalo sa, že nesie novú tašku. ďakujem Innominate_93 pre jej tvrdenie, že sa jedná o Ludlow Concertina Crossbody Bag (£ 625, čo je zhruba $ 830 na dnešných výmenných kurzov) by Smythson, vyzerá to, že to je asi pravda.

Taška je súčasťou zbierky pomocou “harmonikového štruktúru z Victorian usporiadatelia nájsť v archíve Smythson”, a má dve vrecká a zapínanie na zips. UPDATE: S vďaka CAL pre jej poznámka, to nie je nový vrecko; Kate bola videná niesť to, keď urobil nejaké nákupy už v marci. (Neurobil som príspevok, pretože fotky neboli z oficiálnej stretnutia.)

Vojvodkyňa môže mať na sebe jej Prada čerpadlá, ale chcem sa pozerať na viac closeups pred tým, že je to tak.

Ona bola tiež na sebe masku, ktorá vyzerá ako Amaia Kids Liberty Londýn tlače, ale ja som nie je jasné, ktorý z nich to je. S vďaka všetkým e-mailov a komentovanie a zasielanie správ, vojvodkyňa jej nosilWiltshire Bud Mask (15 libier), pozorovaný nižšie ako nosiť skôr tento týždeň.

Kate priniesol späť jej halcyon Days Maya momentový náramok ($ 165).

Rovnako ako Simon Rocha Faux Pearl Curb-reťazové náušnice ($ 310) identifikované počas tohto týždňa Mini-Tour na palube kráľovského vlaku. Nižšie uvedené fotografie majú kate nosiť náušnice počas tejto cesty.

Budem aktualizovať príspevok, ak sa naučím niečo nové o topánkach alebo maske, ktorá nosí vojvodky. Budem mať viac o deťoch, čo sa kate detí nosili v ďalšej hodine alebo dve.

Tu je ešte jedna fotografia; Verím, že deti sledovali, že ich otec hovoria v tomto bode.

Prepojenie:

Príbeh Daily Mail je tu; Večerný článok je tu; Telegrafický kus je tu; Pokrytie Slnka je tu;

Emily Nash’s Hello Story a fotogaléria sú tu; Simon Perryho kus pre ľudí je tu; Prezentácia Popsugar je tu

96SAVE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *