ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Trend atleisie v roku 2020: Prvotriedny výrobca veľkoobchodného fitness odevov platí pozornosť!

Trend atleisie v roku 2020: Prvotriedny výrobca veľkoobchodného fitness odevov platí pozornosť!

Trend atleisure v roku 2020: Výrobca veľkoobchodného odevu veľkoobchodného fitness platí!
15/12/2019, uverejnené spoločnosťou Alanic Global
Myslíte si, že nosenie nosenia v telocvični je obmedzené iba na vašu telocvičňu? Bolo by to celkom nespravodlivosť vo vašom modernom oblečení do telocvične, ak by sa takáto norma uplatňovala na nedávny trend miešania atleticizmu s voľným časom a leňografia vzala svet búrkou. Od Rihanny a Beyoncé po Pharrell Williams – každý bol všade videný športovým atleisúrom. Aj keď môžete minúť tisíce libier a dolárov, aby ste si dostali ideálne oblečenie na šport, ak sa nás pýtate, požiadame vás, aby ste to udržali jednoduché, ale ohromujúce. Athleisure je nový názov pre príležitostnú módu av USA vytvára vlnenie sa medzi fitness freaks a milovníkmi módy.

Tu sú niektoré z trikov, aby ste sa dostali k ideálnemu oblečeniu na atleisúre bez toho, aby ste sa prakticky pretrhli svoj bankový zostatok –

Všetko, čo potrebujete, je pár čiernych jogových nohavíc: čierne orezané chudé jogové nohavice vyslovujú pohodlie a relaxáciu pre vás. Teraz môžete nosiť aj tieto orezané jogové nohavice mimo svojej telocvične. Stačí ho spojiť s vreckovým tričkom a nasaďte pohodlný pár plochých balerínov alebo pár tenisiek. To je všetko. Choďte na ten príležitostný nedeľný brunch alebo hangout so svojimi priateľmi tým, že ste iní a vyzerali inteligentne, neformálne, ale iné!
Vyjadrite svoje farebné pančuchy: Farebné pančuchy už nie sú naznačené, aby do vašich svetských telocviční pridali kúsok farby. Ale teraz ich môžete nosiť svojimi elegantnými monotónnymi tunikami na večeru dievčat alebo ich spojte s jasným, vreckovým tričkom pre ideálny piknik so svojimi priateľmi. Aj keď sú byty oveľa výhodnejšie, môžete si tiež jazdiť aj s jasnými vysokými podpätkami! Získajte najlepšie pančucháče na veľkoobchodných výrobcov módnych odevov, ktoré sú najbližšie k vám pri fúkaní sadzieb!
Pridajte do svojho šatníka vrcholy zipsov: Topky zipsov v spôsobe, akým sú obleky na trati, sú dnes dosť zúrivosťou. Umožňujú vám vyzerať inteligentne a fit, zatiaľ čo zároveň budete vyzerať rovnako pohodlne a uvoľnene. Môžete to spojiť so svojimi pravidelnými džínsami – alebo roztrhanými, aby vyzerali oveľa elegantne – alebo dokonca aj s bieliznými nohavicami. Cieľom je vykresliť sa ako veľmi pohodlný postoj, ktorý nie je starostlivosť o postoj, zatiaľ čo na cestách urobíte skvelé módne vyhlásenie! Môžete získať tie najlepšie za skvelé ceny za výrobcov veľkoobchodných fitness odevov, ktorí sú najbližšie k vám!
Používajte tenisky alebo plátno topánky po celý deň: tenisky alebo športové topánky už nebudú používať v telocvični alebo v športovej aréne. Teraz ich môžete nosiť celý deň – či s vašimi džínsami alebo pančuchami a vreckovými odpaliskami alebo zipsovými vrcholmi a džínsami. Vyzerajú vždy neformálne, ale vždy veľkolepé!

Značky:
Výrobcovia módnych odevov
Výrobcovia fitness odevov
Výrobcovia fitness odevov
Veľkoobchodné módne oblečenie
Veľkoobchodní výrobcovia módnych odevov
veľkoobchodné fitness odev
Výrobcovia veľkoobchodných fitness odevov

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *