ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Nová výzva bez závitu: Avant Garde výtlačky

Nová výzva bez závitu: Avant Garde výtlačky

Avant Garde výtlačky pre výzvu bez závitu
Je čas nechať svoju kreativitu uvoľniť sa a vstúpiť do laboratória zmiešaných médií, aby ste vytvorili najúžasnejší štýl ovplyvňovaný avantgardou pre túto ďalšiu výzvu bez závitu.
Teraz je čas zasiahnuť myseľ všetkých, pretože (takmer) neexistujú žiadne hranice. Mali ste mať chvíľku, keď neexistoval žiadny klient, žiadna súťaž, rovnako ako ste len čúčala nejaké náhodné veci. Váš počítač by mal byť rozptýlený týmto typom konceptov. Takže ich vykopajte a tiež ich obracajte. To je čestný, mnohý autentický štýl, ktorý môžete pre túto výzvu využiť.
Časový rámec je 13. novembra – 4. decembra 2015, takže už bolo predložených veľa materiálov. Najlepšia metóda na to, aby ste mali niečo skutočne skvelé, je zabrániť porovnaniu. Dostaňte sa do nálady vedeckého vedca a rozhodnite sa za ňu.
Môžete vyhrať 1 000 dolárov peniaze alebo 500 dolárov bez závitu darčekového kódu. Navyše, každý, kto je vytlačený (vrátane víťaza veľkej ceny), dostane až 7 dolárov na každom tričku svojho štýlu ponúkaného na stránke Threadless.com!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *