ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Prechodné obliekanie: Zimný odev, ktorý budete nosiť s jarom

Prechodné obliekanie: Zimný odev, ktorý budete nosiť s jarom

Som veľkým fanúšikom investovania do zimných bielych – v skutočnosti bielych pre všetky ročné obdobia. Pravidlá v Deň pamätníka, ako aj deň práce, ktoré slúžili ako bránky na používanie bielej, boli dlho vyhorené v podmanivom krbe niekde upstate – už sa o túto politiku nestará. Nedovoľte, aby vás teta Marge presvedčila inak (skúsi). Noste – a investujte do – akýmkoľvek druhom času, ktorý sa vám páči, najmä keď ste tak chorí z robustnej mikiny + kožené legíny. (Aj keď je to úžasný vzhľad, je tu len tak, že ich môžem hodiť a vyraziť z dverí skôr, ako sa začne cítiť ako módny deň Groundhog.) Bonus investovania do bielych oddelení je, že dostanete tonu opotrebenia z nich po celý rok.
Tento vzhľad, ktorý verí, že je to šaty, je skutočne sukňou a najlepšou kombináciou od spoločnosti Co. Sweár má útulnosť bez toho, aby bol rovnako robustný, aby sa spároval s priekopu, ako aj sukňa má dĺžku aj drámu bez toho Veľa objemu, aby ste sa mohli efektívne dostať, ako aj z kabíny počas pracovného dňa plného stretnutí.
Dôležitá vedľajšia poznámka: Vždy môžete objaviť cenovo dostupné možnosti kusom, ktoré používam pod každým produktom, pomocou tlačidla „Nakupujte vzhľad“ na pravej strane tejto stránky.
Všimnite si, že používam podpätky, ktorý typ ma rozplakám, keď to skladám, pretože sa pozerám z okna a momentálne sneží, takže sa tu len budem zamračený na topánky odolné voči vode pre Zvyšok dňa. Keď som použil tento outfit, bolo to pochmúrne 57 stupňov. * Le povzdych.* Ak sa obávate zimného momentu na holú nohu, pridajte pančucháče, ako aj v prípade, že zápasíte s akou farbou, skontrolujte tu na tomto konkrétnom tesnom hlavolam.

Coruffled Turtleneck Sweokhir (Cenovná možnosti tu a tu)

Aby som doplnil monochromatický zimný vzhľad odolný voči nudám, hodil som si dôveryhodný vytlačený priekopa. Jemná tlač po mori, okrem toho, že sa cítim, že by som mohol vziať funkciu Benedikta Cumberbata v Sherlocku, poskytuje všeobecnému oblečeniu hĺbku a zároveň chránim môj interiér slonoviny pred náhodnými rozmazaniami ulíc. Opálený kabát tiež odráža siluetu vzhľadu pod ním, pretože nikdy nechcete, aby vaše vrchné odevy zápasili s tým, čo je pod ním, ak mu môžete pomôcť.
Táto očarujúca taška je od spoločnosti Brahmin a je podaná v kategórii roztomilosť: horné rukoväte, ktoré sa môžu tiež používať medzi telom. skutoční hrdinovia. Má to tvar môjho notebooku? Nie. Je mi záleží trochu? Negatívne. Úprimne povedané, ak nedostanem ruky na verziu Brown Croc, môžem naozaj zomrieť.
Zimná nuda je skutočná vec, ktorá však verí mimo krabice – a mimo knihy o politike – môže zabrániť každodennému štýlu zimného obdobia v tom, aby sa cítil ako snoozefest. Avšak Chin Up, priatelia, úplne prvý jarný deň je presne jeden mesiac!

Brahminevie Melbourne Bag (podobná tu, ako aj tu)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *