ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Nové fotky domácnosti ako Cambridge Domácnosť oslavuje Narodeniny Otcov a William narodeniny

Nové fotky domácnosti ako Cambridge Domácnosť oslavuje Narodeniny Otcov a William narodeniny

Ahoj-Dobrý deň, rovnako ako Vitajte v potešenom príspevku, ktorý je tiež veľmi stručný. Doteraz, pretože je to všetko, čo je to všetko, ako aj krátke, pretože nezahŕňa žiadny typ identifikácie odevov alebo diskusie, ako je to nezvyčajné?!

Nové obrázky boli prepustené, aby Mark Otcovho dňa, ako aj 38. narodeniny princa Williama, zdieľané na účtoch Kensington Palace Sociálne mediálne.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Duke, ako aj Duchess of Cambridge sú veľmi rád, že zdieľajú nový obrázok vojvodu s princom Georgeom, princeznou Charlotte, ako aj princ Louis pred vojvodom narodeniny zajtra. Obrázok bol v tomto mesiaci prevzatý vétriou.

Post, ktorý zdieľa vojvodu, ako aj vojvodky z Cambridge (@Kensingtonroyal) na 20. jún 2020 o 14:30 PDT

Táto fotografia bola zdieľaná dnes.

A tu je oveľa lepší pohľad na fotografie vydané včera.

Snímky boli zastrelené skôr v tomto mesiaci Duchess na vidieckej panstve rodiny, Hall, ktorá sa nachádza na pozemkoch Sandringham. Fotografie sú len miláčik, rovnako ako všetci vyzerajú, že majú dobrý čas, keď sa KATE darilo.

Dnes palác vydala dve oveľa viac fotografií na sociálnych médiách s titulom, “Deň šťastného otca!” Tento prvý je z mladého kate so svojím otcom, Michaelom Middletonom.

Tu je druhá fotka, ktorá dnes vydala, ukazuje knieža z Walesu, ako aj Prince William na Sandringham v decembri. Rovnako užíval vojvodky.

Bolo to tiež vyslavené na Clarence House Social Media účty sprevádzané popisom, “Želám si veľmi potešené narodeniny na vojvodu Cambridge dnes!” Sociálny mediálny účet Monarchie vyslaný k narodeninám priania aj v príspevku s fotografiou HM, rovnako ako William.

Dátum otca bol rovnako oslavovaný na Kráľovskej domácnosti Sociálne mediálne účty s fotografiami s vojvodom Edinburghu. Môžete vidieť všetky z nich v príspevku Instagram nižšie.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Želám vám všetkým potešený #Fathersday tu je zbierka fotografií z #Royalarchív vojvodu z Edinburghu so svojimi deťmi.

Príspevok zdieľaný kráľovskou domácnosťou (@Theroyalfaily) dňa 21. júna 2020 o 1:03 PDT

Potešený deň otca všetkým tým, ktorí oslavujú túto príležitosť, rovnako ako aj na tých, ktorí oslavujú želanie alebo spomienky o otcovi.

Podrobnosti o tom, čo deti majú na sebe v koreňoch, pop na sesterskej stránke, čo katedské deti nosili.

Prepojenie:

Stránka Instagram Kensington Palace je tu, rovnako ako Twitter Feed je tu.

Stránka Clarence House Instagram je tu, ako aj Twitter Feed je tu.

Kráľovská domácnosť Facebook Stránka je tu; Stránka Instagram je tu, rovnako ako Twitter Feed tu.

61SAVE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *