ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Výrobcovia jedinečných štýlov sa integrujú do sublimačných košieľ

Výrobcovia jedinečných štýlov sa integrujú do sublimačných košieľ

Unikátne výrobcovia štýlov sa integrujú do sublimačných košieľ
18/03/2019, publikované spoločnosťou Alanic Global
Metóda sublimácie sa nakoniec stala jednou z najocenených techník tlače v priemysle. Je to tiež jedna z najjednoduchších metód tlače, v ktorej môžete štýl preniesť na materiál. V skutočnosti nielen tkanina, aj keď je pre sublimačnú tlač vhodný aj iný iný typ produktu.

Všeobecne sa odevy ako kostýmy aktivity, športové dresy, ako aj halloweenské oblečenie, sa vytlačia pomocou sublimačnej techniky. Mnoho maloobchodníkov má obavy týkajúce sa presne toho, ako vyrobiť sublimované dresy. Preto, ak by ste chceli aktualizovať svoj obchod s najnovším sublimovaným športovým oblečením, bolo by vhodné pozrieť sa na špeciálne návrhy.
Čierny a biely vzor
Čierny aj biely štýl je popredný medzi trénermi, ako aj trénerom fitness centra. V tejto kategórii môžete objaviť mnoho rôznych variácií. Existujú aj štýly siluety okrem citátov v odtieňoch bicolor. Preto sa rozhodnite, že uspokojujú tradičné potreby ľudí.

Technika ombre
Ombre farebná tlač je okrem mladých dospelých popredná. Väčšina roztlieskavačových kostýmov je navrhnutá v tejto farebnej schéme. Nielen to, môžete objaviť plavecké kostýmy aj v takýchto farebných tónoch. Vyberte si teda zo širokej škály ružových, blues a ekologických priateľstiev, aby ste ponúkli rozmanitosť v farebnej schéme.
Výtlačok
Camo Print je nielen prominentná v športovom oblečení, ale aj múdre opotrebenie. Sú super flexibilné aj štýlové. Preto si môžete v takýchto jedinečných výtlačkoch hromadne objednať špeciálnu fyzickú fitness odev s vysokou intenzitou, aby ste sa postarali o veľkú základňu publika. Spolu so športovým oblečením sa môžete tiež rozhodnúť pre Camo tlačené športové bundy, pretože sú to super štýlové a prominentné odevy fyzickej zdatnosti.
Psychedelika
Psychedelická tlač nie je obmedzená iba na štýly hippie odevov. Môžete objaviť celý rad takýchto farieb a tlačových vzorov aj v športovom oblečení. Nezabudnite teda získať takéto odevy s návalmi nezávislých a závratných vzorov, pretože mladým klientom sa určite bude páčiť novému zhromaždeniu.
Podmorský život
Život pod morom je úplne úžasný a farebný. Preto si vyberte štýly, ktoré majú flóru mora, ako aj faunu. Tieto štýly sa dajú ľahko prenosovať na materiáli, ako aj kúzlo je tiež celkom jedinečné. Detské športové odevy môžu byť navrhnuté s takýmito vzormi.

Výtlačok zvierat
Zvieracie výtlačky prešli aj do scény opotrebovania aktivít. Môžete objaviť veľa športových mikín, ako aj ponožky, ktoré sú vytlačené v mäkkých tónoch, ale so vzormi leoparda, ako aj s gepardnou pokožkou. Ak sa teda chcete rozhodnúť pre silnú a krásnu tlač pre svoj obchod, ponúknite klientom vo farbách, namiesto toho, aby ste sa vydávali na tradičnú cestu.
Tropická flóra
Vzory tropických listov, ako aj kvety, požadujú svoju jedinečnú žiarivú príťažlivosť. Klasifikácia štýlu pozostáva z tém, ako je napríklad rozdelený list Philodendron, banánový list, palmové listy s pridaním rôznych druhov kvetov.
Vlastný tlačený
Výber vlastnej tlače ponúka maloobchodníkom vynikajúcu šancu s otázkami, ako je presne to, ako robiť sublimačnú tlač na tričkách. Preto, ak chcete do oblečenia nastaviť estetiku značiek. Z tohto dôvodu môžete byť svedkami metódy sublimácie tlače sami, ako aj štýl oblečenia pre svoju značku.

Nechajte všetky vaše obavy reagovať na to, ako presne vyrábať sublimačné košele pomocou prominentného výrobcu. Môžete sa spojiť s inovatívnym tímom, aby ste pochopili metódy, ktoré sa používajú na výrobu úžasných návrhov. Sublimácia vytlačená výstup je odolný a rýchlo. Preto sa ľahko využíva a udržiava.

Značky:
Ako robiť sublimačnú tlač na tričkách
Ako vyrobiť sublimované dresy
Ako pripraviť sublimačné oblečenie
Ako vyrobiť sublimačné košele
sublimované oblečenie
Sublimačné košele

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *