ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Grafická zbierka Creative Market December za 39 dolárov

Grafická zbierka Creative Market December za 39 dolárov

Grafická zbierka 39 dolárov z inovatívneho trhu
Keď už hovoríme o zväzkoch, tu je najnovší drahokam z inovatívneho trhu, podľa obvyklej ceny za 39 dolárov. Táto grafická zbierka, ktorá bola predstavená pred dňom, sa ponúka iba na 8 dní, s možnosťou pridať tri ďalšie zdroje bez akýchkoľvek ďalších nákladov. Potrebujete iba zdieľanie stránky balíkov na Pinterest, Facebook alebo Twitter. Potom stlačte revitalizáciu na svojej stránke a získajte okamžitý prístup k ich stiahnutiu. Jedná sa o vzor vzorov, balenie Instagramu, ako aj leták, ako vidíte nižšie. Kliknutím na obrázky získate podrobnosti o produktoch.

Vracia sa k primárnemu príbehu a obrovský balík obsahuje 81 základných výrobkov na povolenie so znížením o 97%. Nákup týchto individuálne by získal 1 399 dolárov. Avšak pri tejto príležitosti!
Takže vývojári webových stránok, grafickí dizajnéri, tlačové obchody – ste všetci v jednej vynikajúcej jazde, plné ručne vyrobených písiem, tém WordPress, pozadí, ilustrácií, šablón, ako aj ďalších. Dúfajme, že budete mať šťastie, že to zahŕňa čo najviac užitočných produktov pre vaše pracovné miesta. Pretože aspoň cenovo je mesačné ponuky šancou, že sa často objavujete tak často!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *