Vždy budeme mať Paríž

Početné vďaka Kayovi, ktorý dnes ráno poslal odkaz na tento vzor.

Cítim, že by som mal nájsť tento vzor v mojej veľkosti a okamžite to urobiť, v prípade, že sme niekedy napadnutí a ja som sa ocitol, že vedie bunku odporu. (Býval som posadnutý s odporovými príbehmi, najmä príbehom tajného štátu a dlhú prechádzku, kde ľudia chodia od Sibíri do Indie. Dobre, možno som stále posadnutý.)

Môj bod je, s týmito šaty, baret a jaunt, ja by som bol vodcom odporu. Mal by som nejaký nepríjemný kryt príbeh – beží sirothanage? Tam, kde niektoré z “detí” boli vlastne “malými ľuďmi” a demolácie odborníkov? – Ale v realiti by som získal falošné papiere, okrádanie zbraní dopravy, zapojenie sa do činov sabotáže, a pomocou tých fantastických vreciek, aby skryli môj Snub-Nosed Derringer. (A tak dlho, ako to píšem, v určitom okamihu, dostanem sa do lietadla.)

Príliš zlá moja dvojča sestra, Quisling v žltej, snaží sa zradiť ma. Našťastie sme vedeli, že je na žiadnom dobrom, takže sme ju rozptyľovali s vojskou misiou, zatiaľ čo liečite skutočné utečenci z krajiny (to je miesto, kde príde lietadlo ProP).

Alebo viete, mohli by ste sa tak obliekať a stať sa vodcom niečoho iného (odolnosti, ktoré sú menej a ďalej medzi týmito dňami). veľa štastia!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre
LinkTlastic Piatok: Pomocnosť Editionmay 30, 2008WITH 41 Komentáre
Ako: Urobiť trojstrannú sukňu majú PocketsFebary 18, 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *