Viac.

No, jo, ako by ste mohli uhádnuť, som stále viac-alebo menej posadnutý týmto impériovým bustom, tesnejšou siluetom. Páči sa tu červená verzia, najmä takmer krytový krk. Je to B31, rovnako ako $ 5,00 – Kliknutím na obrázok prejdete do aukcie eBay.

Nie som si istý, ako oveľa dlhšie bude táto konkrétna posadnutosť trvať. Už som sa psychicky snažil, ako aj vyhodil moju celú tkaninu skrýša proti tejto siluete (aj keď som musel dať prísny rozprávanie-do včera, aby som sa nepohol do obchodu s tkaninou, ako aj kúpiť, že hnedý gingham, ktorý volá Pre mňa. Stále by som to mohol urobiť, ani tento týždeň).

Tiež som videl, zatiaľ čo putovanie downtown v sobotu, ľahký dres zabalí šaty so servovanými vonkajšími švami, rovnako ako Kimono rukávy, rovnako ako to bolo roztomilé. Takže moje náhradné mozgové cykly boli strávené premýšľaním, ak by som mohol urobiť jeden s tým hlbokým ružovým dresom, ktorý som si kúpil na rozmaru, rovnako ako ležal, bez toho, aby som si kúpil nový vzor, ​​alebo horšie, dostať môj serg sernt service. Očakávajte, že v najbližších týždňoch očakávate spate vzorov oblačnosti.

OH – Rovnako ako predtým, než zabudnem, budem cestovať ešte raz za pár dní, takže nové príspevky po strede sa stane v tichom čase.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Prvé šaty, ako aj posledný dressmarch 12, 2008
Najnovší Duroaugens 1, 2006
Crowdsourcing Color ChoicesJuly 9, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *