Sto šaty: deň 2

No, jeden deň dole v sto šaty na sto šaty pochod! Má niekto iný “deväťdesiatdeväť fľaše pivo” uviazol v ich hlavách? iba ja?

TENTO ŠATY MALI POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO PRIESTORUJÚCEHO PRIESTORU A AKO VEĽKU VEĽKOSŤ – je to echino tkanina 9929:

Tu je niekoľko ďalších výhľadov výhľadov na Bodice:

a viazanie:

a hranice na sukni:

A bočný zips, ktorý už potrebuje trochu opravy – som sa nestačil nad zipsom, a to sa vracia späť. Že úsek švu nad zipsom je vždy veľký napätie v mojich šatách. Nikdy som si istý, či ho posilniť, alebo začať zips vyšší, alebo čo. Návrhy?

A vrecko:

A chrbát:

Nosil som to niekoľkokrát a je to potešujúce skúsenosti. Niektoré z mojich šaty majú niečo, čo by som priviedol na faktor LGG, kde LGG znamená “Little Girl Glee”. V podstate, High-LGG šaty je ten, ktorý dostane vlny a komplimenty od podochorov, čo je určite high-lgg šaty. (Chcel by som tiež zavolať “záhradné party” šaty, jeden zo stoviek druhov šaty v knihe …)

Podivne, aj keď v tomto oblečení je tak početné farby, mám problémy s kardiganom. Nič, čo som mal, je presne to, že tyrkysové v krídlach vtákov, čo je farba, ktorú by som chcel, aby som sa zhodoval s … takže som predvolený na svetlé ružové.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Sto šaty: deň 29july 1, 2013in “100dresses”
Sto šaty: deň 19june 21, 2013in “100dresses”
Scény zo šijacieho spoločenstva 13, 2013WITH 18 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *