ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Dobré, chudobné, ako aj vzrušenie súťažných miest. Časť 3

Dobré, chudobné, ako aj vzrušenie súťažných miest. Časť 3

Toto je tretí, dlhý oneskorený, ako aj konečná splátka mojej série článkov, ktoré hovoria o UPS, ako aj o pádoch súťažných stránok. V mojom prvom príspevku som zdôraznil metódu, v ktorej umelci/ Dizajnéri môžu vyťažiť maximum z súťažných stránok, aj keď nedostanú obrovskú cenu, moja druhá bola o metóde, v ktorej záleží na hlasovaní, ako aj o rôznych metódach, v ktorých môžete hlasovať alebo získať hlasy Rovnako ako teraz, môj tretí príspevok v ideálnom prípade vytvorí základné tipy pre metódy na potenciálne vylepšenie stránok súťaže v štýle. Úplne prvá vec, o ktorej sa domnievam, že by sa mohla urobiť veľmi rýchlo, je vlastníctvo dizajnu.
Väčšina súťažných stránok bude mať plné práva na štýl, ak štýl vyhrá, ako aj keď je štýl stále na webe. Čo zvyšuje problém, čo keď štýl dokončí hlasovanie a dlhý čas prechádza bez toho, aby ste získali oznámenie? Potom, ak chcete ísť do štýlu v súťaži niekde inde, alebo ho niekomu ponúknuť, musíte zostaviť e -mail so žiadosťou o skvelých ľudí, ktorí tieto veci spravujú na webe, aby ich zložili.
Prečo všetok ruch, keď je všetko, čo vyžaduje, je eliminovať z tlačidla lokality? Určite to nie je na implementáciu raketovej vedy, a tiež si predstaviť, aký oveľa ľahší by bol život pre všetkých. Namiesto odosielania e-mailu, ako aj čakanie na odpoveď, namiesto toho, aby niektorí ľudia skontrolovali veľa e-mailov, ako aj tak, aby tí istí ľudia manuálne eliminovali dizajn- prečo nielen kliknúť na tlačidlo a spravovať všetky toto?

V priamom spojení s otázkami, ktoré som poukázal na hlasovacie systémy, sa niektoré z nich môžu napraviť potrestaním podvodníkov. Áno, je to tak, ak si môžete všimnúť, že niekto podvádza hlasy, môže byť metódou príkladu, ku ktorému môže byť prístup k obmedzeniu prístupu alebo obmedzeným prístupom. Iste, je to drastické opatrenie, avšak, ako som už povedal, z tohto typu vecí môže byť metóda, ako ich zastaviť.
To isté určenie by sa mohlo použiť pre ľudí, ktorí trolling, tie, ktoré urážajú ostatných alebo robia rasistické alebo diskriminačné komentáre. Rovnako ako akýkoľvek typ iného fóra, aj pripomienky sa musia monitorovať … A áno, presne chápem, aká obrovská úloha by to sledovalo všetky komentáre všetkých návrhov, ale aspoň musí existovať správa o tlačidle moderátora, najmä na tlačidlo moderátora. na niektorých miestach.
Keď už hovoríme o správach, čo presne o správe ako funkcie spamu? Je nešťastné, že k tomu prišlo, existujú však ľudia, ktorí propagujú svoje štýly agresívne a spamujú iných ľudí s odkazmi na ich dizajn. Núti ma obaja kontrolovať ich štýly a cítiť sa menej o nich. Takže spamovaním získate expozíciu, iba problém by bol zlý názov, ktorý propagujete.
To sú všetci ľudia, dobre, všetko, čo môžem mať na pamäti od svojho zoznamu chvástania. Chcel by som počuť, aké ďalšie tipy by ste chceli urobiť pri nákupe, aby sa súťažné stránky stali oveľa lepším miestom pre nás všetkých. Neváhajte tu publikovanie, rovnako ako mi tiež môžete poskytnúť spätnú väzbu, t. J. Ak súhlasíte alebo nesúhlasíte s mojimi názormi na túto záležitosť. Ďakujem za prečítanie môjho 3-dielho dlhého výkriku!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *