Počas čakania na jar …

Musel som naozaj opustiť domov dnes (viem, šok, horor), ako aj to je nechutne chladno vonku. Ja som javel, ako aj nosiť nohavice? NO!

“Ale Erin,” počujem, že ťa hovoríte: “Ako môžem pokračovať v sukní, ako aj metódy oblečenia, keď je to jeden stupeň (f) vonku?”

Nerozumiem presne, ako to môžete urobiť, je to však presne tak, ako to robím; Okrem mojej šaty alebo sukne nosenie:

– dva páry pančuchy (to, sám, je teplejšie ako mnoho párov nohavíc) – vlnené ponožky v mojich topánkach – hodvábna dolina (ak by som mohol mať na pamäti, kde som dal moju preč na jar, vždy problém) – a Vlna TurtLeneck Mikina – klobúk, bez ohľadu na to, ako sa dorky pozerám do klobúk-pery balzam na hrúbku tortu polevy (nie je skutočne o udržiavaní teplého, avšak dôležité však)

A … Tlačová zbraň: Ak je to naozaj, naozaj zima, zachovávam užitočné zásoby týchto troch dolárových chemických teplôt, ktoré si môžete kúpiť v drogérii. Nie som si istý, ako fungujú – to by mohlo byť trochu IMP, ktoré sa tam uvoľnia, avšak tak dlho, ako pumpujú teplo, nestarám sa. Uvedenie jedného na vrchol vašej veci, medzi tvojím vezmi na čepele (alebo dokonca používanie jedného z tých, ktoré sa javí ako pás, ktoré sú takmer nepozorovateľné pod sveter) znamená, že sa môžete smiať na chlad. (Môže to byť smifly, patetický, rozmývajúci sa smiech, ale stále sa smiať.) Najdôležitejšou časťou týchto chemických teplôt je, že trvajú po celú dobu, rovnako ako môžete užitočné vo vašej taške, len v prípade. (Jediná vec, ktorú som nehodnotil, je, či vystavili detektor kovov na letisku; naposledy som cestoval s použitím jedného, ​​ktorý som urobil rýchlu zastávku v priestore dámske, aby som ho odviedol. Snažím sa nenechať TSA s neobvyklým príslušenstvom akéhokoľvek typu oveľa viac, než je potrebné.)

Tiež La Belladonna mal nejaké skvelé komentáre o obliekaní pre chilly počasie v komentároch k tomuto príspevku, … Cítiť sa úplne zdarma pridať oveľa viac rady, ako aj návrhy v komentároch tu, rovnako!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

RANT: Vidím Londýn, vidím Franceoctber 28, 2008
Päť vecí, ktoré nikdy nebudem zakúpiť opäť 02, 2006 s 40 komentárov
Žiadne Culttes! 18. mája 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *