ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Vévodkysing v známych kusoch pre Detský duševný týždenný týždeň volanie

Vévodkysing v známych kusoch pre Detský duševný týždenný týždeň volanie

Dávodess priniesol späť známy bundu na hovor s učiteľmi zo strany Ribbon Academy v kraji Durham.

Akadémia pracovala s Place2bom, keď berie do úvahy, že 2002 poskytovať učiteľom a školským personálom s nástrojmi na podporu dieťaťa a duševného zdravia rodičov, ako aj ich vlastné. Duchess sa pýtala učiteľov nejaké rýchle oheňové otázky o výzve a počuli od riaditeľa Ashleigh Sheridana a učiteľov Hannah Rispin a Louise Tweedie o vplyve pandémii na študentov.

Tu je rýchly klip:

Ona tiež počula o spôsobe, ktorým by sa place2be podporovalo celú školu, vrátane učiteľov.

Duchess je Royal Patron. Hovorila o rozhodujúcich učiteľoch, ktorí pracujú v podpore detí a ich rodín počas pandémie.

“Hráte takú kľúčovú úlohu pri starostlivosti o naše deti. Je to tak dôležité, aby ste sa o to starali a mali ste správne siete a podporné systémy, aby ste sa uistili, že môžete naozaj urobiť najlepšiu prácu, ktorú môžete. Som naozaj vďačný, že place2 je tam [pre vás]. Teraz sú potrebné v celej krajine viac ako kedykoľvek predtým. Chcel som povedať masívne ďakujem učiteľom v celej krajine, aby robili fantastické pracovné miesta. Je to naozaj ťažká práca, ale prosím, starať sa o seba. ”

A The Duchessh hovoril s Chrisom Reay, vysokoúrovňovým učiteľom a vzdelávacom partnerom, ktorí sa zúčastnili na place2be stretnutia po traumatickej udalosti, keď bol dieťa; Teraz pracuje v škole ako dospelý.

Pán Reay je jedným z piatich členov učebných pracovníkov, ktorí v posledných piatich mesiacoch dokončilo PAY2BE’S MPTUAL HEALTY CHAMPIONS FOUNTATION. Kensington Palace Reports “Plne financovaný vzdelávací program bol sprístupnený v tomto roku 50.000 UK učiteľov a školských zamestnancov a poskytuje päťtýždňový kurz o faktoroch, ktoré prispievajú k pozitívnemu duševnému zdraviu, aké správanie dieťaťa môže komunikovať o ich podkladových potrebách a hodnota pozitívneho duševného zdravia pre dospelých okolo dieťaťa. ”

Viac o výzve z tohto expresného príbehu:

Kate, ktorý predtým hovoril na Homeschooling George a Charlotte, dodal: “Som tak vášnivý o všetkých dielach, ktoré učitelia hore a dole krajiny.

“Robíte najviac vynikajúcu prácu.

Tu je plné 4:45 video.

Téma pre tohtoročnú deťom duševného zdravia je “vyjadriť sa,” a začiatkom tohto týždňa Študenti Akadémia Ribbona urobili cvičenie v vyjadrení prostredníctvom kreatívneho kresby.

Palác sa tento týždeň zdieľali niektoré umelecké diela na sociálnych médiách.

Ďalší úžasný kus expresívneho umenia.

Teraz pre Váš pohľad na to, čo Kate nosil hovor. Bola v bunde Rebecca Taylor.

Najprv sme videli Kate nosiť kus v roku 2017, spolu so zodpovedajúcimi šatami, keď oficiálne otvorila Ronald McDonald House Serving rodiny na Detskej nemocnici Evelina.

“Sparkle Tweed Ruffle-bunda ‘je vyrobený z bavlne / akrylovej / poly / acetátovej zmesi a showcases rozstrapkané orezanie na manžetu, golier, kryt, vrecká, lem a pásový šev. Namontovaný kus má delený golier, predné vrecká a veľký predný kryt, ktorý skrýva západkový uzáver a peplum.

Duchess tiež nosila svoju Rhodochrosite Gold Mini Pyramid Charm Hoops ($ 110) podľa Missoma.

Prepojenie:

Dozvedieť oveľa viac o detskej Week v oblasti duševného zdravia v týchto webových stránkach; Navštívte stránku na Facebooku Place2be. Strana Instagram tejto skupiny je tu

20Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *