ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing James Bennett – Fine Illustration

James Bennett – Fine Illustration

James Bennett je známy ilustrátorský umelec z Pensylvánie. Jeho práca sa stala nevyhnutnou súčasťou kultúry ilustrácií USA, keď dostane uznanie od spoločnosti ilustrátorov. Odvtedy je jeho umenie pozoruhodnou inšpiráciou pre časopisy a noviny, ako napríklad: The New York Times, Sports Illustrated, Company Week, čitateľov Digest, L.A Times a Mnohé ďalšie.
Ilustrácie Jamesa Bennetta zahŕňajú: portréty, redakcie a náčrtky. James Bennett, ktorý vždy používal dotyk humoru vo svojich ilustráciách, sa podarilo zapôsobiť na desiatky občanov USA. Je tiež známy v zahraničí, najmä pre svoju lásku k portrétom a úžasnými úvodníkmi.
Dnes som si vybral nový projekt z jeho portfólia s názvom „Zvieratá zábava“. Projekt pozostáva z niekoľkých ilustrácií, kde sa zvieratá dobre bavia. Vždy je úžasné ilustrovať zvieratá, ale ako sa to robí James, nazýva sa jemná ilustrácia. Zvieratá vyzerajú živé, energické a určite by som sa s nimi rád stretol.
Pozrime sa na časť jeho portfólia. Cítite sa úplne slobodne sledovať profil Behance Jamesa Bennetta, aby ste videli všetky jeho zbierky.
James Bennett-Animals Fun Project

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *