Double-Pr-Prsence Coatdress

Šaty: Ellen Tracey | Topánky: Zbierka SJP TAGA: C/O Henri Bendel | Náramok: C/O Brandy Pham | Náhrdelník: Podobné tu a práve tu Slnečné okuliare: Stella McCartney (podobná tu)

< >

Stále si užívame skvelé ponuky miernych dní v poveternostných podmienkach v San Franciscu, takže som pri používaní tohto plášťa minulý týždeň mohol ísť holé nohy. Veľa z vás sa ma však často pýta na použitie čiernych pančuchových pančuchách s šatami alebo sukňami, ktoré nie sú čierne, a myslím si, že je to pre ňu ideálne šaty. Keď žili v New Yorku, čierne pančucháče boli mojím džemom, takže chápem boj o pocit, že vždy musíte nosiť čierne šaty alebo čierne sukne v zimnej sezóne, aby ich fungovali. Avšak ostré čierne gombíky po prednej časti tohto dvojriadneho kabátu pomáhajú ťažšie párovanie čiernych pančuchách-vzhľad, ktorý je zrelý pre malú dovolenku.

Keď už hovoríme o dovolenkovej akcii, zajtra tu vydám svoje sviatočné memorandum v roku 2015! Moji predplatitelia e -mailov už dostali tajný pohľad, nemôžem sa dočkať, až ho zdieľam s ostatnými. Popadnite nejakú skorú kávu a pripravte sa na pritúlenie. Uvidíme sa zajtra… : )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *