ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Kvety, ktoré kvitnú na jar, Tra-la

Kvety, ktoré kvitnú na jar, Tra-la

Toto, obávam sa, že je ďalšia drobná-zatknutá divu (nevedeli žiadnu pozornosť na dotáciu ilustrovaných žien, len na meranie na obálke). Je to z eBay predávajúceho oncillakat, ktorý sa zdá, že má veľa zábavy veci práve teraz.

To zachytilo moje oko, pre opakovaný petal motív. Keby som mal urobiť tieto šaty (ktoré nie som, pretože, dobre, to nie je moja veľkosť), ktorú by som išiel cez vrchol s ním. Urobil by som to v bledom zelenom saténu a pokryť celú vec so zložitou callot soeurs-typu hodvábnou stuhou výšivkou. Tiny kvety, alebo nejaké také. Vieš čo myslím. Tiež by som mal horizontálny vinársky motív, ktorý beží cez strednú skupinu. Možno aj s korálkami – a zvyčajne nenosím korálkové veci, takže viete, že som tu vážny.

Ďalší nádherný spôsob, ako hrať hore TULIP Sukňa by bolo vyšívať to, akoby to bol skutočný pestrý tulipán. Predstavte si tento druh sfarbenia na tej sukni, urobil v satén-steh vyšívací, alebo ešte lepšie, bugle korálky!

[Tulipfotografia Sheila Steele.]

Samozrejme, pretože nerobím hodvábnú stuhu výšivku, alebo korálku, alebo, aj satén, naozaj, tieto šaty zostáva čisto milostní. Ale ak urobíte všetko vyššie, prosím, neváhajte si túto myšlienku (a kúpiť tento vzor) a behať s ním. Len mi pošlite JPG, ‘Kay?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
Ako: Urobiť trojstrannú sukňu majú PocketsFebary 18, 2007
LinkTlastic Piatok: Pomocnosť Editionmay 30, 2008WITH 41 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *