ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Aký je čas cyklu produktu na McCall’s?

Aký je čas cyklu produktu na McCall’s?

Vďaka La Belladonne vyzerá, že dnes večer budem musieť vyčerpať do obchodu s tkaninou a vyzdvihnúť toto hore – McCall’s 5137. Som si celkom istý, že to budem musieť urobiť Veľkosť oveľa menšia ako moja typická, pretože internetový katalóg dáva hotovému meraniu busty na veľkosť 6 ako 44 palcov. Je tu rozdiel medzi “jednoduchým a prietokom” a “Barnum & Bailey”, viete.

Tiež by som predĺžil rukávy v pohľade C a skráťte sukňu. Viete, že Boh zakazujem, aby som tvoril vzor tak, ako boli poverení určené. V tejto miere by som nikdy nebol potvrdený ako najvyšší súd. (Získajte to? “Strict Constructurist”? Oh, Najvyšší súd Humor, prečo si nikdy nefunguje?)

Tiež krčné pásy nebudú pokračovať v chrbtom (chintzy!) A tam sú (podľa môjho názoru) úplne nadbytočné zadné stredové švy – ja by som sa zbavil tých, ktoré strihajú tie kúsky na záhyb.

Každopádne: čas cyklu produktu. Najprv som si uverejnil o Duro Olowu 11. novembra 2005; Tento vzor bol pravdepodobne prepustený v posledných týždňoch, takže šesťmesačný čas obratu nie je príliš zlý! Takže, McCall’s, ak počúvate, do novembra tohto roku chcem vzor pre ceruzku s veľmi širokým, vystuženým pásom. Žiadne predné šenie, žiadne ozdobné hems, len sukne + pás. Predné kruhové vrecká v poriadku. (Viem, že by som ho mohol vypracovať, ale som lenivý! A tak ako tak, nechceš moju $ 5?) KTHYXBYE!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

V poriadku, tu sú karty.JUNE 27, 2006
Tajné životy šaty zv. 8SEPTEMENT 13, 2006
Myslel som, že by ste mali oznámiť 20, 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *