ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Môj syn, módny dizajnér

Môj syn, módny dizajnér

Moje dieťa urobil tento náčrt pre mňa pár mesiacov, ako aj som ukázal, že ho uverejníte na veky. To prišlo, pretože som bol stočený na gauči čítanie vótu, zatiaľ čo on organizoval pokemon karty alebo nejakú takúto aktivitu štvrtej triedy, ako aj nejaká fotografia chytili oko. V rozpakoch v tom, že je chytený, že sa o niečom premýšľal, pokrčil z fotky ako “To dievčenské veci” … hore, kým som mu nepovedal, že (čokoľvek, čo to bolo, nemôžem si spomenúť) náklady 1200 dolárov. (Bolo to v móde, pamätajte?)

Po jeho neuveriteľnom “naozaj?” Mali sme trochu hovoriť o módnych dizajnérov, ako aj presne, ako veľmi veľa z nich boli chlap …, v ktorom bode sa posadil, ako aj nakreslil vyššie uvedený obrázok. Verím, že má veľa sľub ako módny návrhár. veľmi predovšetkým, absolútne chytil goth-loli Zeitgeist vec, ktorá sa deje; Lebo ešte jeden je extrémne sebakritický (pozostával “D +” na fotografii, keď bol hotový). Dokonca pomenoval vzhľad (“Mesiac srdce”).

Rovnako verím, že má vynikajúce oko pre merchandising, ako aj difúzne / mostné linky – istý, šaty je 800 dolárov, avšak pančuchy (ktoré robia vzhľad, musíte priznať) sú len 20 dolárov. Lacný luxus! Nehovoriac o dobre premyslených vlasoch, ako aj make-up, ideálne na pozoruhodné rúž, rovnako ako srdce, rovnako ako mesačné záplaty na obchod s …

Poslednou veľkou vecou je, že nakreslil Cent Loafers. Berúc do úvahy, že som celý čas nosím cent, páčilo sa mi to, že je to najkrajšie z toho všetkého. Keď je naozaj populárny módny dizajnér (nepravdepodobný, pretože si želá hlavne byť buď vedcom alebo knižným ilustrátorom, alebo, ak to, Indiana Jones) budem mať plné kreditné skóre za to, že je jeho múza, ako aj inšpirácia. (Vytvoril šaty pre niekoho, moja výška, ako vidíte.)

Pozrite sa na neho na pracovnej dráhe okolo … 2018.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre
Šaty denne hovorí: Two Thumbs Up! Apríl 3, 2008with 25 Komentáre
Busy, Busy, BusyMay 23, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *