ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Rýchle obchodné 14-dňové obtiažnosti fantázie pre dizajnérov

Rýchle obchodné 14-dňové obtiažnosti fantázie pre dizajnérov

Výzva rýchlej fantázie
Rýchle podnikanie je dobre zavedená mediálna značka s článkami zameranými na technológiu, štýl a vodcovstvo. Bola predstavená v roku 1995 s funkciou dodržiavania a prispieva k úpravám v praktikách spoločnosti, pričom zdôrazňuje celosvetovú transformáciu spôsobenú tímami, ako aj jednotlivcami. Ak požadujete inšpiráciu, informácie alebo porozumenie o tejto téme, malo by to byť váš zdroj.
Odvtedy sa svet obracal hore nohami, ako aj vo vnútri mnohých časov. Vždy je potrebné odradiť sa od. Rýchle podnikanie však motivuje dizajnérov, aby nasmerovali svoje pozitívne myšlienky do výzvy na fantázii. Tento problém je naznačený tak, že opätovne predstavuje iskru, aby posunula hranice vášho nadšenia každodenným cvičením.
14 Tvorcovia vytvorili 14-dňové ťažkosti, kde musíte niečo vyrobiť, bez akýchkoľvek obmedzení, aké médium, ktoré treba využiť, alebo presne koľko času na jeho označenie. Môžu byť také ľahké alebo zložité, ako chcete, aby boli. Medzi týmito 14 tvorcami patrí podnikateľ zmrzliny, spoluzakladateľ spoločnosti Google Inovatívne laboratórium alebo umelec z Disney.

Môžete začať akýkoľvek typ času, úplne zadarmo, ako aj po registrácii získate svoje ťažkosti každý deň v doručenej pošte. To znamená, že ak ste pripravení tlačiť a stlačiť svoje krétové hranice.
Mali by ste sa podeliť o svoju prácu na sociálnej oblasti pomocou #FCgetCreative a pripojiť sa k skupine Facebook, kde môžete hovoriť o myšlienkach a dojmoch v tomto experimente.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *