Papuče sú nové topánky

Dearfoams Slipper Sandal
Ach áno, priatelia, zhromažďujte sa a tiež mi poviem príbeh Sandal Sandále. Je oslňujúca, ako aj topánka, sťažujem, že vám investujete, aby ste si mysleli, že topánky lemované fleece pre vás budú pracovať v tejto sezóne. Sandáľ sandála je voľbou letnej obuvi, ktorá obsahuje pohodlie papuče s priedušnosťou sandálu, všetko v jednom dosť brilantnom úspechu (lol oveľa viac hračiek obuvi) módy.

Dearfoamsegan Slide Slipper

Dearfoamsalice Coloblocked posúva

Dearfoamsmarie Furry THOG SLOPPER

DearfoamScindy Furry Slimper

Slovo (určite omnoho viac ako len slovo) na týchto žľazach: Používam megan mikrosuede kĺzanie Dearfoams. Sú to snímky, čo naznačuje, že sú to vlastne najjednoduchší typ topánok. Podrážky sú super mäkká pamäťová pena (áno, rovnako ako vankúše), ako aj predtým, ako sa uveríte, že sú to papuče, takže budú rovnako dobre horúce pre toto leto, pochopte, že fungujú inovácie bez comfort. Pre chladné, suché nohy. Tiež je tu super roztomilý luk. Predané.
Podpora oblúka naznačuje, že sa vaše nohy nebudú cítiť vyčerpané po dlhom dni práce, ako aj mamičky z domu, ako aj gumová podrážka naznačuje, že ich môžete nosiť vo svojom dome alebo vonku a dobre, ako ste vyhrali “ T pošmyknite na akýkoľvek typ kobercov z nepárnych kuchyní, ktoré neradi zostanú na mieste. Sú k dispozícii v dvoch farbách, aj keď vyberám špinavú ružovú, pretože to mi Colette povedal, aby som sa dostal, ako keď to nepočúvam, existujú následky.

Dearfoamsegan Slide Slipper

Dearfoamsalice Coloblocked posúva

Dearfoamsmarie Furry THOG SLOPPER

DearfoamScindy Furry Slimper

S týmto dodatočným časom doma sú papuče oficiálne novou obuvou, takže s najväčšou pravdepodobnosťou vyžaduje niekoľko solídnych možností na koordináciu so všetkými zodpovedajúcimi súbormi potu, ktoré ste za posledné štyri mesiace zakúpili. Našťastie má Dearfoams veľa ohromujúcich pliatkových štýlov, všetko v skutočných nákladových bodoch, ktoré majú skutočne priaznivé náklady, aby ste mohli hromadiť vinu. Štýl, ktorý tu používam práve tu, je v súčasnosti pod 25 dolárov na predaj ideálne teraz (pôvodne 36 dolárov), ako aj som tiež zaokrúhlil oveľa viac mojich preferovaných štýlov nižšie! Ak vaša požiadavka na papuče, aby ste sa do októbra požadovali, nechajte tieto pohodlné páry relaxovať aj skvelé celé leto.

Dearfoamsegan Slide Slipper

Dearfoamsalice Coloblocked posúva

Dearfoamsmarie Furry THOG SLOPPER

DearfoamScindy Furry Slimper

Preferovanejšie štýly papuče od Dearfoams

Ďakujeme Dearfoamsovi za partnerstvo v tomto príspevku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *