ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing 5 produktov make -upu, ktoré každé dievča Škorpióna musí mať vo svojej márnosti!

5 produktov make -upu, ktoré každé dievča Škorpióna musí mať vo svojej márnosti!

Niekedy okolo minulého týždňa začal mesiac Škorpióna a odvtedy sa atmosféra trochu posunula. Slovo na ulici je, že Škorpióni sú najviac zanietení ľudia, ktorí sa narodili. V celom zodiac Kingdom sú dievčatá Scorpio jediné dievčatá, ktoré sú plné energie, ohnivých a neuveriteľne živé. Sú ako táto vytekajúca guľa Spitfire a nie sú vystrašení, aby ukázali svoje skutočné vlastnosti. A nezabudnite, že sú veľmi konkrétni o tom, ako robia veci v živote.
Takže sme si mysleli, prečo nedať týmto Škorpiónom je malý zoznam produktov, ktoré potrebujú vo svojej márnosti, pretože, umožňuje tomu čeliť – kto nemá rád make -up? A najmä Škorpióni, ktorí sú plné drámy a divadiel!

Takže bez akéhokoľvek dodatočne Ado, ukážme vám dievčatá, čo Škorpióni absolútne potrebujú vo svojej taške na make -up!
1. Obrysová súprava
Dobre definovaná tvár a dobre vyrezaná čeľusť je potrebná, keď sa týka tvárí Scorpio. Musia byť vždy na vrchole svojej hry a aký lepší spôsob, ako vyzerať ako absolútna šéfová dáma?

2. Zvýrazňovač
Tvár každého Škorpióna potrebuje žiarivý orosený povrch. Aký lepší spôsob, ako používať zvýrazňovač alebo strobostinu?
Zdroj: Nuccia.ca3. Červený rúž
Jej márnosť je neúplná bez sortimentu červených rúžov. Takže Ruby Woo musí byť v jej taške!

[SC: Mediad]
Zdroj: BeautyWithneelam.com4. Červenať sa
Škorpión je veľmi láskavá žena a veľa sa začervenala. Je to len veľmi potešená osoba. Takže trochu začervenanie je predpokladom, že sa pridá do jej kúzla.

Zdroj: blogspot.com5. laky na nechty!
Nič nehovorí o príťažlivosti a triede ako laky na nechty a žena Škorpión miluje jej prsty na nohách. Všetko. . Čas!
Zdroj: SmiledPretty.com V prípade, že chcete dať svojej priateľke Škorpión niečo, môžete jej dať čokoľvek alebo všetko z vyššie uvedeného zoznamu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *