ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Navy Pieskové šaty + kožená motockú bundu

Navy Pieskové šaty + kožená motockú bundu

Navy Pieskové šaty: Vince Camuto | Kožená bunda: c/o bernardo (v predaji! Podobne tu) | Košeľa: Brooks Brothers (toto sú tie najlepšie tričká, ktoré nie sú v súčasnosti v predaji!, Tu vynikajúce možnosti) | Náhrdelníky: Gorjana práve tu, ako aj tu Topánky: Jimmy Choo (podobné tu aj tu) Čisté nylony: Nordstrom | Slnečné okuliare: Retro Super Future C/O Ditto (používajte propagačný kód „Memorandum“ za jeden mesiac bezplatné nájomné!)

< >

Keď teploty klesajú, stále sa držím bez rukávov a šaty s krátkym rukávom ako Taylor Swift na mikrofón VMA. Ak ste už nejaký čas dodržiavali memorandum, chápete, že tlačidlá na tlačidlá v šatách, ako je moja za úlohu predĺžiť ich životnosť do chladnejšieho počasia. Dnes som s týmito okrúhlymi slnečnými okuliarmi, ako aj hnedou koženou motolnou bundou – ktorá je mimochodom v súčasnosti v predaji!

Už ste sa práve teraz pozreli na všetok jesenný predaj? Nordstrom (vždy môj go-to) ide bonkers s ich predajom, ako aj na pokraji nákupu týchto dokonalých čiernych šatov. Vyskúšajte to pred koncom predaja tento víkend!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *