ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Ello X Wetransfer Flow Design Competition

Ello X Wetransfer Flow Design Competition

Dizajn – Ello v spolupráci s Wetransfer.com
Ello bol vytvorený ako alternatíva bez reklám k sociálnym sieťam, ktoré sa čoraz viac zameriavajú na propagovaný platený obsah, známy ako reklamy. Táto nová služba sociálnych sietí slávnostne sľúbila, že zostane zadarmo a nikdy neukáže reklamy. To, čo vyniká, bol sľub zachovať si súkromie svojich používateľov tým, že údaje nepredá tretím stranám. Musím priznať, že keď som o tom prvýkrát písal, bol som skeptický. Museli sme počkať a vidieť.
REPOCUSINGSO, tu sme, o tri roky neskôr. Zdá sa, že dodržiavali svoj sľub, aj keď sa zmenilo niekoľko vecí. Ello sa zmenil na komplexnú platformu pre umelcov s podobným rozložením ako Pinterest. V podstate predstavuje práce od grafických dizajnérov, fotografov, webových dizajnérov a ďalších.
Spoločnosť Revenueit už spolupracovala s bez závitu, aby obsahovala personalizované tričká, a teraz sa to stalo úplným partnerstvom, ktoré generuje príjmy. Ďalším spôsobom, ako priniesť peniaze, bolo pridať ma, kúpu alebo spolupracovať gombíky. Umožňujú používateľom kontaktovať ostatní členovia a spolupracovať. Tlačidlo Kúpiť je možné pridať do každého príspevku, ktorý predáva tovar/služby a môže presmerovať do externých obchodov. Ello tak prijal pridružený model na získanie finančnej podpory.
Stručne povedané, v roku 2016 sa stala sieťou tvorcov, tvorivou komunitou s viac ako 1 miliónmi členov.
Na druhej strane, Wetransfer.com je služba prenosu súborov, ktorá často obsahuje originálne pozadie, od profesionálneho umelca, s priamym odkazom na svoje stránky/obchody.
Konkurencia, že tieto dve platformy sú prísne spojené s kreatívnym priemyslom, sa spojili s dizajnovou súťažou. Svoju prácu môžete odoslať a dostať sa na weetransfer.com. Témou je „Flow“:
„Zvážte psychologické a fyzické aspekty vášho kreatívneho duševného stavu. Posúdiť pracovný postup svojho tvorcu, aby ste zistili, čo to znamená skutočne prúdiť, vstúpiť do tohto stavu „zón“ vo vašom procese, kde všetko klesá, zažívate úplné zameranie, úplne absorbované a robíte svoju tvorivú vec bezplatne rozptýlenie a úsudok. Nech už vyzerá váš tok alebo vyzerá, že vás žiadame, aby ste odoslali prácu, ktorá ukazuje vašu výraznú atmosféru a pohľad. Boli by sme radi, keby ste zachytili, čo pre vás znamená skutočný „tok“, váš proces, vaše umenie a vaše vnímanie sveta okolo vás. “
Ceny-bezplatný 6-mesačný Wetransfer plus predstavuje pre všetkých účastníkov. – Na domovskej stránke Wetransfer bude uvedených 5 vybraných umelcov a bude poskytnutá vlastná tapeta umelca Wetransfer, ktorá získa 1 milión zobrazení. – Tí istí 5 umelcov bude tiež pohovory a uvedení na blogu Ello a budú súčasťou kombinovaného rozhovoru na blogu Wetransfer. -20 vybraných umelcov sa objaví na domovskej stránke Ello a ocenené 2 -year Wetransfer plus upgrade. Môžete si prečítať podrobnosti o tom, ako zadať a výberový proces v tomto poste ELLO.
Nakoniec, tu sú niektoré z doterajších príspevkov:

Termín je 15. augusta.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *