Grafický štýl Iana Jepsona

Ian Jepson – Desmond a Tutus Plagát
Ian Jepson je grafický dizajnér na voľnej nohe, ako aj ilustrátor z Kapského Mesta v Južnej Afrike. Pracoval na mnohých projektoch a pred niekoľkými rokmi si vytvoril meno. Jeden z jeho najnovších projektov pozostáva z štýlu plagátu pre kapelu Desmond & The Tutus. Táto nezávislá rocková skupina sa prvýkrát objavila v roku 2008, ako aj odvtedy, keď v juhoafrickom hudobnom priemysle dosiahla veľa úspechov. Sú to minimalistickú, nekonvenčnú kapelu, ktorá žije každú chvíľu, akoby to bola ich posledná.

Ale ako si Desmond a Tutus najal Ian Jepson? Ouh, nedávno mali na zhromaždení obrovský koncert a potrebovali odborníka, aby vytvoril svoj plagát. Ian Jepson bol ten, ktorý podarilo vyrobiť majstrovské dielo pre ich neuveriteľnú udalosť. Pretože hlavnou témou večierku bola džungľa, ktorú považoval za ústrednú postavu: úžasný chrobák, ktorý počúva jeho Walkmana. Farby sú absolútne fascinujúce: odtiene žltých, modrých línií, ako aj ružových a bielych kombinácií robia z tohto plagátu celkom, že musí mať celkom. Je to originálne, inšpirujúce, ako aj predovšetkým to, čo zaujíma o kapelu.
Navštívte profil Behance Iana Jepsona a povedzte nám, čo si myslíte o jeho predchádzajúcich dielach. Teraz poďme na prenasledovanie a uvidíme jeho krásne zostavený plagát Beetle.
– Počiatočný náčrt:

– Prebieha plagát:

-Final plagát:

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *