ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Foxdown Tees – vaša dávka sarkastických vzorov

Foxdown Tees – vaša dávka sarkastických vzorov

Foxdown Tees
Držte sa svojich zadkov – Foxdown Tees tento mesiac oficiálne spustil svoju novú značku a je pripravený zdieľať svoje zavrhnuté návrhy s kýmkoľvek, kto má peniaze.
Obchod sa otvoril, keď sa ilustrátor a dizajnér Ronan Lynam chcel ponoriť do predaja košieľ online, ale chcel miesto, ktoré nebolo zaplavené 100 miliónmi Dr., ktorý navrhuje. Takto sa vytvorili Foxdown Tees. Foxdown Tees sa snaží inšpirovať skvelou humoristickou košeľou ako Glennz alebo Aled Lewis, cieľom je vytvoriť ostré vzory s rapierom vtipu a horlivým okom pre kvalitu.
Značka je založená na myšlienke, že dobré vzory predávajú košele a dobré vzory pochádzajú z dobrej kresby. Z tohto dôvodu neustále zdieľajú skvelé spôsoby, ako ukázať svoje návrhy, napríklad ako sa vyrábajú. Môžete sa pozrieť na celý proces, začať dokončiť, z jedného z ich najnovších návrhov „Super Nippies“ vo veľkolepom formulári GIF nižšie. Hurá na technológiu.
Super Nippiesfoxdown Tees je založená v USA, ale lode po celom svete a pravidelne aktualizujú svoj obchod novými návrhmi. Cena za väčšinu košieľ je 19,95 dolárov-jedným z najlepších obchodov, pretože všetky tričká sú mäkké americké oblečenie a ponúkajú solídnu zbierku dlhých rukávov, tankov, mikín, výtlačkov a ďalších.
Takže ak ste si niekedy mysleli: „Sakra – len tu sedím a všetko, čo chcem, je tričko s Supermanom eroticky odhaľujúce jeho super nippies“, potom maslové svoje sušienky, pretože sny sa splnia! Nakupujte celú kolekciu na adrese www.foxdowntees.com a pridajte do šatníka nejaký humor tričiek.
Evolučné katastrofy, ktoré je môj definitívny obľúbený!
Pane Cookiesfinger Holeha! Nečakal si to, však?
Soaker Squadforce Puttclown nenávidí Carnitili vidí tento dizajn pracujúci na akýchkoľvek výrobkoch; Je tu niečo o klaunovom smútku a horkosti, vďaka čomu je všetko také poetické a nostalgické.
Pozrite si ďalšie aktualizácie z Foxdown Tees na Google+ a Pinterest

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *