ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Minimalistické tričko ma vezmite do hôr

Minimalistické tričko ma vezmite do hôr

Minimalistické tričká-vezmi ma do hôr
„Vezmite ma do hôr“ je úplne nová práca v partnerstve medzi Markom Van Leeuwenom, ako aj personálom z úrovne kolektívu. Level Collective je nezávislý etický odev, ktorý zaručil klientom na celom svete chuť dobrodružstva. Chcú vzrušovať s originalitou a fantáziou, ktorú začali „Vezmite ma do hôr“. Táto práca sa venuje všetkým profesionálnym ľuďom na celom svete, ktorí sa tešia z výstrelu adrenalínu, keď za chvíľu.

Všetky ich štýly vyrobili všeobecne známy ilustrátor, ako aj umelec Mark Van Leeuwen. Okrem typografických fráz vytvorených na odpaliskách bol zodpovedný za jednoduché prírodné ilustrácie. Spoločne sa zaoberali vyrobením niečoho, čo môžu úplne porozumieť tí, ktorí hľadajú dobrodružstvo. Život v plnom rozsahu je za takmer každým zamestnaním, ktoré kolektív úrovne kedy urobil.

Konečný produkt je teraz ponúkol a môžete si ho kúpiť okamžite kliknutím sem. Môžete si tiež vybrať, ako sledovať Mark Van Leeuwen, ako aj jeho tím dizajnérov, a môžete motivovať kolektív úrovne tým, že s nimi dodržiavate na Instagrame: @thelevelCollective. Vyberte si, aby ste sa stali fanúšikom prírody pomocou tohto úplne nového, minimalistických tričiek.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *