ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Dôležité veci, ktoré treba vedieť o úspešnej sublimačnej spoločnosti

Dôležité veci, ktoré treba vedieť o úspešnej sublimačnej spoločnosti

Základné veci, ktoré sa majú dozvedieť o úspešnom sublimačnom podnikaní
25/03/2019, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Sublimácia je populárny proces tlače, ktorý sa v odevnom priemysle teší veľkej pozornosti. Predajcovia, ktorí chcú navrhnúť svoju vlastnú značku odevov tým, že sa dostanú do spoločnosti Sublimation Company, sa môžu dostať do kontaktu s populárnymi výrobcami. Pre začiatočníkov musíte vedieť o základoch podnikania. Preto by bolo vhodné pochopiť typ návrhov, ktoré preferujú zákazníci.

Budú existovať skvelé návrhy, ako aj tie strašné. Úspech v spoločnosti môžete dosiahnuť iba vtedy, keď sa vydáte s experimentálnym výhľadom. Preto je nevyhnutné, aby ste vedeli o rôznych základných procesoch, ako založiť značku odevov. Prečítajte si teda na blogu nižšie, aby ste vedeli o krokoch pre úspešný obchod s sublimačnými odevmi.

Poznať rozdiel medzi sublimáciou a obrazovkou
Ak vyvíjate oblečenie pomocou metódy obrazovky, je pravdepodobné, že náklady budú nižšie, ale bude existovať príliš početné obmedzenia. Nebudete mať veľa priestoru na skúšanie alebo výrobu novších kusov. V tomto prípade sa musíte držať konvenčnej metódy tlače.

Sublimácia je v podstate názov prechodu farby z pevnej látky do plynovej formy a jej transformácie do oblečenia. V tomto prípade sú výtlačky kvalitnejšie, pokiaľ používate odevy vyrobené z textílií, ako je polyester a/alebo nylon.
Vízia je všetko, čo potrebujete
Kreatívny tím populárnych producentov je tu, aby vám pomohol s potrebami dizajnu. Môžete sledovať súčasné trendy v aréne Sports Wear a podľa toho vybrať výtlačky. Zvyčajne je vhodné predstaviť rôzne vzory na rôznych odevných oddeleniach. Umožní vám upútať pozornosť potenciálnych zákazníkov. Nielen to, máte tiež možnosť prispôsobenia, ktorá vám umožní nastaviť do oblečenia estetiku podpisov značiek.

Začnite s jemným
Ak si nie ste istí reakciou zákazníka, bude vhodné vytlačiť malé množstvá oblečenia. Ak začínate vo svojej firme, vyberte jemné variácie, ktoré sú oveľa menej komplikované a môžete sa použiť na iné účely.

Držte sa teda menších farieb a malých výtlačkov, pretože ľudia sú všeobecne akceptované pre ľahké vzory. Začnite teda s Jersey’s, ktorý má neutrálne farebné tóny, pretože sú univerzálne a môžu sa použiť na viacero účelov.
Farby značky na záchranu
Veľa krát. Niektoré trendy alebo dokonca farebné schémy nemusia fungovať vo vašom prospech. V tomto prípade teda najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je držať sa primárnych farieb značky. To vám umožní hrať sa s obmedzenými farbami, ale vytvárate odlišné kúsky, ktoré by si zaslúžili predaj. Niektoré zmysluplné motívy a dokonca aj citáty vám tiež umožnia komunikovať s vašimi USP s maloobchodným publikom.

Preto, teraz, keď máte odpoveď na to, ako môžem navrhnúť svoje vlastné oblečenie, nezabudnite kontaktovať s príslušným výrobcom. Všetko, čo musíte urobiť, je prehliadať vzorové vzory a vybrať podobné vzory alebo vyskúšať nový štýl. V každom prípade určite prilákate potenciálnych zákazníkov, pretože v súčasnosti prekvitá odvetvie sublimácie.

Značky:
značka oblečenia
odevná linka
Navrhnite svoju vlastnú značku oblečenia
Ako môžem navrhnúť svoje vlastné oblečenie
Ako založiť vlastnú značku oblečenia
sublimované oblečenie

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *