ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Čo obsahuje americký futbalový odev?

Čo obsahuje americký futbalový odev?

Čo obsahuje americký futbalový odev?
26/02/2016, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Futbalové oblečenie zahŕňa širokú škálu odevných predmetov, ktoré nosia hráči, ktoré zahŕňajú košele, dresy, nohavice a pančuchy. Zahŕňa tiež oblečenie, ktoré nosia priaznivci hry a komunita fanfár, ktoré zahŕňajú tričká, klobúky a topy. Odevy potrebné hráčmi pre šport v gridirone (americký futbal) by zahŕňal:

Dresy: Futbalové dresy sú s krátkym rukávom a nosené na čalúnenie na ochranu. Sú vždy v jednotnej farbe a majú názov a číslo hráča. Je nevyhnutné, aby dresy boli dostatočne veľké, aby bolo možné nosiť ochranné čalúnenie pod ňou, ale malo by byť dostatočne tesné na to, aby ponúkli pohodlný záchvat. Zvyčajne je vyrobený zo spandex alebo sieťového materiálu, ktorý má schopnosť zjazdu vlhkosti, takže bez ohľadu na teplotu môžu hráči zostať chladní, suchý a pohodlný.

Americké futbalové odevy zahŕňajú aj kompresné tričká, ktoré sa nosia pod ochranným výplňovým zariadením a môžu byť krátke alebo dlhé rukávy. Vyrábajú sa z priedušných materiálov a vyvinuté, aby sa hráč cítil teplý počas podmienok prechladnutia, pričom stále umožňuje vlhkosť a sľubovať vetranie.

Nohavice: Futbalové nohavice sú vyrobené z pevného materiálu spandexu a rozširujú sa pod úroveň kolena. Vyvíjajú sa s vreckami, aby bolo možné ľahko vložiť ochranné zariadenie. Tieto nohavice sú farebne označené tak, aby zodpovedali farbe tímu a tvoria súčasť uniformy, za ktorú je tím uznávaný.
Skladovanie: Pre profesionálne hranie, futbalové ponožky alebo pančuchy musia byť na výške kolennej dĺžky, ale pre hráčov, ktorí hrajú na vysokej škole, komunitných alebo stredných futbalových ligách, musia nosiť členok alebo nad členok. Poprední dizajnéri a producenti vyvinuli ponožky s plynulou technológiou, ktorá ponúka najvyššie pohodlie, útulne sa zmestí a umožňuje hráčovi bežať s väčšou slobodou a ľahkosťou.

Pre amatérskych alebo profesionálnych hráčov je povinné nosiť najlepšie americké futbalové odevy pre pohodlie a ochranu, keď sú na ihrisku. Ochrané zariadenie je tiež potrebné na ochranu hráčov počas intenzívneho kontaktu, ktorý sa vyskytuje. Ak ste majiteľom alebo trénerom futbalového tímu a chcete pre svoj tím vytvoriť zreteľnú uniformu, vďaka ktorej sa ľahko odlíšia od súpera, kontaktujte sa s populárnymi producentmi a veľkoobchodníkmi a požiadajú o prispôsobené možnosti pre najlepšie výsledky. Ak zadáte hromadnú objednávku, môžete získať najvyššiu kvalitu a prispôsobené americké futbalové odevy za veľkoobchodné sadzby.

Značky:
Americký futbalový odev
Americké futbalové oblečenie
Americké futbalové oblečenie

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *