ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Ako kombinovať neutrálne vzory nechtov s šperkami tento rok na jeseň

Ako kombinovať neutrálne vzory nechtov s šperkami tento rok na jeseň

, všetci sú tak nadšení z jesennej sezóny. Ak sa takto necítite, pozrite si tieto vzory na jesenné nechty vám môže pomôcť získať inšpiráciu. Každý, kto popiera, že je jeseň oficiálne tu, robí všetko, čo sa nemôže pohybovať od letných vibrácií. Či už ide o osvetlenie plážových kokosových sviečok pri práci z domu alebo sa odmietajú vzdať koralov a s týmito neutrálnymi manikúry nechtov.

Hľadáte nejaké návrhy jesenných nechtov, ktoré by ste mohli vyskúšať v tejto sezóne, aby zodpovedali vašim šperkom? Potom ste prišli na správne miesto.

Či už idete do salónu alebo to sami urobíte, je zábavné inšpirovať sa! Chceli by sme zostaviť zbierku našich obľúbených návrhov, aby ste vedeli, aký štýl by ste chceli vyskúšať.

Tu niekoľko tipov, ako získať dokonalú kombináciu neutrálneho nechtu s vašimi šperkami:

Matné laky na nechty

Výber materiálov pre lak na nechty je samozrejme najdôležitejšou vecou, ​​okrem farby. Vyberte matný materiál, aby ukázal mäkký a dokonalý dojem pádu.

Farebná hodnota

Potom si vyberte farbu, ktorá sa zhoduje s pádovými vibráciami, ako sú bledé, koralové, mäkké oranžové, gaštanové, alebo môžete z každého prsta vyzerať štýl gradácie. Vytvorí to sladký dojem.

Pozri tiež

Darček, šperky
Perfektný prsteň, ktorý ste hľadali

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra alebo farebný blok, ktorý ho v podstate bude milovať. Pretože je ľahké aplikovať, jednoducho požiadajte o jednu farbu a áno, všetci nastavíte.

Zlaté šperky

A…. Na to čakáme, ak máte zbierku šperkov, potom vyberte šperky zlata a noste ich s týmto nechtovým umením. A uvidíte sladké ruky, ktoré dostanete.

Prejdite dole nižšie a získajte viac nechtových inšpirácií ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *