ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Vylepšite svoje zručnosti v štýle s týmito inovatívnymi ťažkosťami

Vylepšite svoje zručnosti v štýle s týmito inovatívnymi ťažkosťami

10 Twitter účty pre kreatívne výzvy
Tu sme na začiatku nového inovatívneho roka, ideálne zameraní na to, aby sme boli oveľa inovatívnejší, oveľa individuálnejší a oveľa viac úctivejší v termínoch. Ten posledný sa zdá byť obzvlášť pritiahnutý. Aj keď to vážne hovoríme, zo všetkých túžob, ktoré by sme vám mohli poslať, je to najlepšie, aby ste boli pravidelne inšpirovaní.
Bohužiaľ nie je jednoduché zrušiť hluk vonkajšieho rozptýlenia. Január je obzvlášť tvrdší. Preto som veril, že je to najlepší čas na to, aby som vám ponúkol nejaké zosilňovače fantázie. Je zrejmé, že web je plný zoznamov vzorov, nástrojov, návodov a tipov. Napriek tomu som tu, aby som vám poskytol niečo oveľa základnejšie: každodenné ťažkosti s výcvikom vytváraných svalov.
Twitter má silné a múdre inovatívne susedstvo, ktoré povzbudzuje a podporuje ilustrátorov a udržiava ich na nohách. Osobne sa mi to páči oveľa viac ako Facebook, pretože sa cíti oveľa úprimnejšie, kde ľudia stále majú úprimné rozhovory. Tu som objavil, že ilustrátori sa zúčastnili na inovatívnych výzvach, ktoré zaviedli ich rovesníci, ktorí sa snažia „kultivovať konštruktívne spojenia“. Tieto účty Twitter podporujú talent, konzistentnosť a učenie.
Preto verím, že ich dodržiavanie, ako aj účasť na ich diskusiách s prácou, bude stimulovať produktivitu. Niektoré sú založené na každodenných alebo pravidelných ťažkostiach, ktoré sa iné venujú výlučne konkrétnemu ročnému obdobiu, napríklad v októbri. Ak sa vám tešíte v Inktober, budete sa vám páčiť aj tie. Okrem toho som zahrnul niektoré, ktoré pôsobia ako platforma pre komentár k súčasným (notoricky známym) udalostiam.
Práca Monster – deti kreslia príšery. Umelci z celého sveta ich obnovujú vo svojich vlastných štýloch.
Color Collective – Pravidelný obtiažnosť, v ktorom robíte prácu na základe jednej farby.

Ilustrácia piatok – neuveriteľne zábavná pravidelná kreatívna výzva

Animal Abeced – Kreatívne pravidelné obtiažnosti založené na liste.

Kidlitart – Týždenný chat pre ilustrátorov a priateľov kníh pre deti

Náčrt Dailies – Denná inšpirácia charakteru

Ilustrácia každý deň – Ilustrácia každý deň je na internetovej platforme, kde odborní ilustrátori zdieľajú osobné aj redakčné práce, ktoré komentujú dnes svet.

Najmite ilustrátora – susedstvo približne 500 odborných ilustrátorov.

Obtiažnosť tridsať log – ťažkosti so štýlom loga modelované po rozumných nohavičkách klientov.

Inktober – 31 dní, 31 kresieb. Pripojte sa k októbrovému októbru okolo svetového susedstva umelcov, ktorí sa zúčastňujú na Inktober

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *