Railroad

Photography od Melanie Riccardi

Nohavice: C/o Ann Taylor | Košeľa: C/o Ann Taylor (predtým tu štylizovaná) | Topánky: C/o Ann Taylor | Náramok: c/o Ann Taylor | Slnečné okuliare: Ray-Ban | Vlasy + make -up: C/o Liz Fanlo

< >

Je nemožné povedať slovami presne, aké obsadne sú tieto nohavice pohodlné. Čokoľvek sa stretla alchýmia bavlny a spandexu, aby napísala túto dokonalú pár prúžkových lahodnosti, chcel by som z toho viac.

Používam vyššie uvedené „moderné fit“, ale aj nohavice sú tiež k dispozícii v „zakrivenom fit“, rovnako ako obidve záchvaty sú ponúkané v drobných, rutinných aj vysokých. Je to demokratizácia železničných prúžkov. Medzi tým a predajnou cenou nemáte v podstate dôvod, aby ste si ich nekúpili, nosili ich, a nikdy ich nezbavujú. Toto je osud.

Teraz všetci len vyžadujú, aby sme mali dostatočné pracoviská, aby sa prispôsobili používaniu stanovenej lahodnosti pruhov na každodennom základe. Ak to čítate z hĺbky vášho zúfalstva na pondelok ráno, pamätajte, sobota je vzdialená len päť dní. Zaveste tam.

P.S. Som nadšený, že som sa spojil so Style Me Celkom ako jedna z ich nevesty autorov blogu. Ak sa chcete pozrieť na všetko o našom príbehu interakcie, skontrolujte nové publikovanie tu!

Sledujte @Maryorton na Instagrame!

Štvorcový

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *