ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Správa TPS Splurge Monday: Cashmere Blend Top and Sukňa

Správa TPS Splurge Monday: Cashmere Blend Top and Sukňa

Naše denné správy TPS naznačujú jednu časť pracovného oblečenia v rôznych cenách. Tento týždeň spoločnosti TPS vás znepokojuje od Stephanie Rahlfs of Adventures v Stiletto Jungle, ktorá tiež zdieľala týždeň od svojich výberov v roku 2011. Vitajte späť, Stephanie!
Môj osobný štýl je priamo v modernom minimalistickom tábore. Milujem očarujúce oddelenie, ktoré maľujú čisté čiary na tele. Zistil som však, že mnoho mojich obľúbených minimalistických dizajnérov je slabých v oddelení profesionálneho pracovného oblečenia. Najlepšie kúsky od štítkov ako Helmut Lang, Acne Studios, Vince a Alexander Wang sú pre kanceláriu buď príliš koncepčné alebo príliš neformálne. Je to sklamanie.
Táto kašmírna sukňa Giorgio Armani Cashmere však dokáže premeniť zreteľne minimalistickú siluetu na niečo vhodné. Sotva sukňa s dĺžkou pod kolenom a skromne rezané blúzky sú najlepšie na mieste pre profesionálne pracovisko, v deň, keď konvenčný oblek nie je nevyhnutnosť Kategória víkendového oblečenia. Horná a sukňa sú 3 345 dolárov a 1 795 dolárov v Neiman Marcus. Giorgio Armani Dlhý rukáv Stretch Jersey Top+Bias-Preamed Jersey Sukňa
Videli ste úžasný kúsok, ktorý by ste chceli odporučiť? Zašlite e-mailom tps@corporette.com. (L-2)
Zo stránok, ktoré milujeme

Un-naliehajúc a nevytvorené: sú Tom Brady a Gisele Bunchenpopdust

Farebné výbery pre váš šatník na jeseň, na Salefemme d’On isté âge

Všetko, čo som nosil minulý týždeň, 8.24.22. Stripe

poháňaný PuBExchange

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *