ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Pohodlné podpätky pre Broad Feet

Pohodlné podpätky pre Broad Feet

Toto publikovanie bolo naposledy aktualizované v auguste 2022.
Ktoré sú najprofesionálnejšie a najpohodlnejšie podpätky pre široké nohy? Návštevník N sa zázraky:
Vždy mám ťažkosti s objavením pár pohodlných, ale štýlových topánok, z dvoch dôvodov – 1) Mám široké nohy a môžem kúpiť iba topánky širokej veľkosti, z ktorých je obmedzený výber, ako aj 2), mám podobne ploché nohy /zrútené oblúky. Mohli by ste navrhnúť niektoré značky, ktoré majú dobré topánky v širokých veľkostiach (najmä tie, ktoré sú ponúkané v Kanade?), Ktoré sú tiež pohodlné aj cenovo dostupné? Rovnako ako akýkoľvek druh ďalších návrhov na vložky obuvi? Vďaka!
Hovorili sme o tom, ako presne objaviť topánky pre vaše podivné nohy, okrem tých najlepších všeobecných značiek topánok (a tipov) na nákup pohodlných podpätkov, ale už niekoľko rokov sme nehovorili o odborných topánkach pre široké nohy. . (Navrhoval by som, aby sa zaobchádzalo s plochými nohami/širokými nohami ako s dvoma rôznymi problémami, ale váš pediater vám môže odporučiť najlepšiu – predtým sme hovorili o dámskych vložkách topánok, aby boli päty oveľa pohodlnejšie.)
(Tieto zlaté podpätky sú skutočne podobné tým, ktoré si predstavia na obrázku na vrchole!)
Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy, ako aj Corporette® môžu robiť provízie za nákupy uskutočnené s odkazmi v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Poďakujte vám toľko za vašu podporu!
Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, affiliate marketingový program vyvinutý s cieľom ponúknuť nám vyplývajúcich poplatky prepojením na Amazon.com a pridruženými stránkami.

{Súvisiace: Najlepšie čierne podpätky pre spoločnosť Company}
Klasické, pohodlné podpätky pre široké nohy
Niektoré z našich preferovaných pohodlných širokých pätiek od roku 2022 zahŕňajú: 1) Sam Edelman 2) Naturalizer 3) Walking Cradles 4) Vionic 5) Lifestride (tiež sme neskúšali značku, ale štýly v Inez vyzerajú skvele …)

{Súvisiace: Skontrolujte nášho sprievodcu k pohodlným podpätkom!}
Trendy, pohodlné topánky v širokých veľkostiach
Toto je niekoľko našich najnovších preferovaných topánok ponúkaných v širokej šírke od augusta 2022!

< 248,00 dolárov 248,00 dolárov 258,00 dolárov 248,00 dolárov 258,00 dolárov 248,00 dolárov 79,95 dolárov 60,20 dolárov 120,00 dolárov 145,00 dolárov 260,00 dolárov 200,00 dolárov 110,00 dolárov 34,99 dolárov 89,99 dolárov 84,99 dolárov >

{Súvisiace: Dámske pracovné odevy pre dámske dámske odevy-šatníky!}

Kde objaviť pohodlné podpätky, ktoré sú k dispozícii v širokých veľkostiach (všeobecné obchody, ako aj značky)
Čitatelia zvyčajne spievajú chvály týchto značiek ako pohodlné podpätky; Rovnako sú k dispozícii v širokých veľkostiach – veľké z nich majú vynikajúcu podporu oblúka vyvinuté v:
Antonia Saint New York
Kovieel
Klarika
Kopec Cobb
Dorothy Perkins
Dsw
Inez
Kolekcia Journee
Kohl
Pruh
Macy’s
Navabi
Naturalizátor
Nordstrom Rack
Rockport
Ros hommerson
Šofér
Stuart Weitzman
Chôdza
Vonický

{Súvisiace: 100+ Vynikajúce obchody pre pracovné odevy plus}

Kde objaviť kancelárske topánky pre široké nohy: špeciálne obchody
Tieto v internetových obchodoch sa zameriavajú na topánky pre široké nohy:
Dlhá vysoká Sally
Sargasso & Gray (britská stránka, ale dodávajú sa nám!)
Roaman’s (tiež ponúkané v Kanade)
Široké nohy pohodlie
Šírka
Širšie tvarové topánky (UK)
A vždy môžete zúžiť prezeranie Zapposu len na široké podpätky (s úplne bezplatnou dopravou a úplne bezplatný návrat prvku nebezpečenstva je tu veľmi nízka; keď objavíte značku, ktorú máte radiich stránka sestry/Markdown, 6pm.com); Ditto pre Amazon, Nordstrom, ako aj ďalšie.

Pohodlnejšie podpätky pre široké nohy
V našom poslednom kole tradičných čiernych pätiek pre firemné oblečenie sme zaokrúhlili niektoré čerpadlá, ktoré prišli v predĺžených šírkach, vrátane:
Rozšírené šírky (AA, C, W): Target (M/W), Vionic (MW), Rockport (NMW), Ferragamo (2a, B, C), Trotters (M, W, WW), Sam Edelman (NMW) , Lifesrid (AA-E), Naturalizer (N-WW),
Rozšírené veľkosti (4-13): Calvin Klein (4-13), Ferragamo (4-11),

{Súvisiace: Pohodlné pracovné podpätky}
Niektoré pohodlné byty pre široké nohy
V našom poslednom zaokrúhlení pohodlných bytov pre prácu sme zaokrúhlili niektoré byty, ktoré prišli v predĺženej veľkosti šírky …
Rozšírené šírky (AA, C, W): Børn (M-D), Sam Edelman (NMW), Ferragamo (N m W 2A B C D),
Rozšírené veľkosti (4-13): Børn (5-12), Sam Edelman (4-13), Ferragamo (4-11), Sarah Flint (4-13), Rothys (5-13)

Čitatelia so širokými podpätkami – najmä tí z vás v Kanade! – Ktoré sú vaše preferované značky pre prácu? Ktoré sú najpohodlnejšie podpätky pre široké nohy?
N.B. Tento krátky článok bol pôvodne napísaný 9. januára 2014, v roku 2022 sa však podstatne aktualizoval s výnimkou prípadov, keď sa inak poznamenal. Kredit na obrázku: šablón.

Ste pripravení zefektívniť svoj pracovný šatník? Tu je úplne bezplatný kontrolný zoznam toho, čo skutočne potrebujete pre kanceláriu – rovnako ako to, čo nemáte:

Pošlite mi úplne bezplatný kontrolný zoznam!
Rešpektujeme vaše súkromie. Zrušte sa kedykoľvek.
Postavený z ConvertKit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *