ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Moja preferovaná práca, ako aj cestovná taška, sa tu práve zlepšila

Moja preferovaná práca, ako aj cestovná taška, sa tu práve zlepšila

, prinášam maestru do gaštanu, rovnako ako sa mi táto farba páči, pretože je to najlepší typ neutrálnych. Tam, kde sa čierna môže cítiť prísne podnikanie, som rovnako pohodlný, keď som túto koňakovú Brown Beauty na stretnutia, ako aj do lietadiel. Aj keď je to postačujúce na farbu (táto taška je k dispozícii v miliónoch nádherných odtieňov, ktoré si môžete prezrieť tu), pravdepodobne si všimnete tento mimoriadne štýlový monogram. Dostávam sa tam …

Taška senálovej

Frameclassic Fine Linen Blazer (podobne tu, tu, ako aj tu)

Šaty Karen Kanestritre Body-Con (podobné tu aj tu)

Všeobecne som diskutoval o tejto taške, pokiaľ ide o jej vynikajúcu kombináciu typu + funkciu (myslím, že rukáv pre notebook, perfektné priehradky pre všetky vaše náležitosti, ako aj schopnosť nosiť ho ako batoh, hornú rukoväť alebo vrecko na rameno), Práve teraz však existuje ďalší dôvod, prečo som spievať jeho chvály. Tento mesiac oslavuje Senreve ženské ikony, ktoré ich ovplyvňujú, pokiaľ ide o všetko materstvo. V rámci tejto mesačnej oslavy značku ponúka na svojich taškách bezplatné ručne maľované ikony (pozri, čo tam urobili?). Nielenže môžete získať svoje iniciály, ale tiež ponúkajú rozkošné kvety, srdcia, hviezdy atď. Všetky ručne maľované regionálnym umelcom v San Franciscu. Doplnkové maľované štýly zahŕňajú nákupy nad 300 dolárov iba za tento mesiac – takže nezabudnite naberať svoje o 5/31.

Taška senálovej

Maestra je jednou z tých prakticky dokonalých tašiek, ktoré budete chcieť Cary natrvalo (a bude to skutočne schopné, pretože vysoká kvalita je taká vysoká), musím však uviesť, že pri prispôsobovaní tašky pre udalosť alebo okamih v čase, ktorý vám vždy pripomenie niečo zvláštne. Zaokrúhlenie rohu trimestra č. 3 vám môžem povedať, že tento okamih sa cíti mimoriadne zvláštne.

Taška senálovej

Frameclassic Fine Linen Blazer (podobne tu, tu, ako aj tu)

Šaty Karen Kanestritre Body-Con (podobné tu aj tu)

Ďakujeme Senreve za partnerstvo na tomto príspevku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *