ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Ako celebrity nastavujú vzory pre moderné oblečenie jogy?

Ako celebrity nastavujú vzory pre moderné oblečenie jogy?

Presne ako celebrity nastavujú vzory pre moderné oblečenie jogy?
06/01/2019, publikované spoločnosťou Alanic Global
Kultúra celebrít mala vždy obrovský vplyv na naše životy – či už v našich rozhodnutiach dostať sa do formy alebo náš postoj súkromného štýlu. Takže nebolo žiadnym prekvapením, keď niektoré obrovské mená začali „Snapchatting“ alebo zasiahnuté vonku v dizajnérskej joge Wears, nakoniec to skončilo okamžitým zásahom na celosvetovú módnu scénu.

Po pravde povedané, oddaní fyzickej zdatnosti, ako je Jennifer Aniston, Gigi Hadid, ako aj Bella Throne sú vždy v titulkoch pre svoje jogové výplaty; Vzhľady, ktoré nakoniec prechádzajú do vzorcov, za ktoré sa svet zhromažďuje.

Tu je 7 najaktuálnejších a moderných vzorov jogy žien v tejto sezóne, ktoré priniesli vaše preferované celebrity –
1. High Wauist jogy nohavice
Minulý rok Kendall Jenner debutoval s vysokým pásom legíny a okamžite zaujal záujem módy pred dámami. Rovnako športované supermodelmi ako Hailey Baldwin, tieto vysokorýchlostné pančucháče synonymum z každého uhla. Sú to lichotivé, mimoriadne pohodlné, ako aj otázky týkajúce sa každej jogovej pózy.

Či už sa snažíte rockovať triedu bez odpaliska na triedu jogy alebo plánujete metropolitný vzhľad s plodinovou špičkou, zákruta sa dopĺňa každý ľahko.

2. Jógové šaty nohavice
Dnes sú nohavice na jogové šaty väčšou súčasťou ženského šatníka, ktoré sa snažia nájsť „niečo čerstvé“. Vdýchnutie z posadnutých prominentných pančuchách, tieto uvoľnené dna ponúkajú bezstarostnú spätnú väzbu a vykopnú výhľad späť. Podobne prichádza v inom odreze na topánky, priamej nohe a orezaných odrôd, získate dostatok možností, ako sa zmiešať, ako aj zhodovať sa s ideálnym vrcholom.

Nikto nemôže rock, ktorý vyzerá rovnako najlepšie ako Kristen Bell, však?

3. All-biely odev
Preč sú dni, keď čierna bola „it“ pre nadšencov jogy. Sme v celej bielej ére jogy. Autorizované Miley Cyrus, ako aj milióny žien po celom svete, všetci fanúšikom nad bielymi legínami, šortkami, podprsenkami, vrcholmi plodín, ako aj jogovým bundám. Pomocou obyčajného, ​​čerstvého a čistého vzhľadu tieto zaistenie všetkých bielych, aby ste sa pozreli na najlepšiu reláciu jogy.

4. Excentrické výtlačky, ako aj grafika
Zatiaľ čo niektorí prechádzajú gaga cez biele legíny, iné dodržiavajú excentrické výtlačky, ako aj grafické pančucháče, vrátane Ashley Greene. Pútavé, ako aj perfektné na zasiahnutie všetkých ideálnych akordov, aby urobili silné vyhlásenie o štýle, tieto pančuchy sú nevyhnutné pre ženy pred After, aby sa kráľovná dostali do Fashionville.

Tieto drzé legíny sú k dispozícii v mnohých dizajnérskych odrodách v rôznych vzoroch – kontrola, batik, mozaika, pléd, ako aj plukové pruhy, aby sme vymenovali niekoľko významných. Najlepšie pre ľudí, ktorí radi majú na výber.

5. Jóga používa cum spôsob života
Nie oveľa viac nie sú odevy jogy špeciálne pre kurzy jogy. Nakoniec boli preferovaným spôsobom života nevyhnutný, ktorý funguje dobre, či už ide o prechádzku po pláži, nákup potravín alebo bezstarostné výlety. Mnoho celebrít bolo identifikovaných mimo legíny jogy, podprsenky, podprsenky, ako aj pretrvávajúcich oblečení, ako aj nám poskytujú nové módne ciele. Gigi Hadid, Kim K, Reese Witherspoon, ako aj oveľa viac, sú tým najlepšími hlavami, ktorým môžete veriť!

6. Minimalistický vzhľad
Minimalistický vzhľad jogy získal v poslednom čase značnú dynamiku. Nie oveľa viac tých obrovských a elegantných legín, tričiek, ako aj bundy. Čistý vzhľad „bez košele“ s iba šortkami a podprsenkami – to je to, čo väčšina žien dnes zakoreňuje. Je to oveľa príjemné a relaxačné, umožňuje bezplatný pohyb, ako aj jednoduché ohýbanie – jogu je celkom potešením. Neverte nám? Spýtajte sa kráľovnej ženy Gaga.

7. Obyčajné pulVery
Aj keď sú plodiny stále dosť populárne, zdá sa, že pullovi ich preberajú na trhu s ich slintaním bezstarostným pocitom. Tieto vrcholy, ktoré sú už zbožňované ako Alessandro Ambrosio, ako aj ďalšie, sú jednoduché – zvyčajne uprednostňované v bežných variáciách – však hovoria o štýle. Podobne sú pohodlné so základnou montážou, čo umožňuje bezplatný pohyb a jednoduchý úsek.

Toto je 7 najaktuálnejších vzorcov jogy, ktoré svet sa zhromažďuje za túto sezónu.

Aj keď sú uvedené ako aj povolené najlepšími celebritami, najlepšie na tom je, že tieto použitia sú dosť cenovo dostupné. V posledných časoch sa na scéne objavilo veľa najlepších značiek fyzickej fitness odevov, ktoré poskytujú štýlové odevy jogy pre ženy, ako aj dokonca aj chlapca v prémiových vysokokvalitných odrodách pri nízkych nákladoch.

Takže teraz nemusíte vyprázdniť svoj bankový účet, aby ste šatníka to najlepšie z aktívneho oblečenia inšpirované celebritami. Je to cenovo dostupnejšie, ako to, v čo ste mali tieto vrcholové mená, ktoré ste verili.
Krátka poznámka pred tým, ako sa vydáte na nákup jogy, hoci …
Tak krásne, ako je možno športovať ‘tZajtra Joga Wears Wears vo vašej triede, musíte sa pri nakupovaní zamerať oveľa viac na oddelenie vysokej kvality. Okrem toho, čo naznačuje meno – to znamená pre jogu. Napriek tomu je to módne, ak je zlá kvalita, je to zlá voľba.

Nezabudnite teda uprednostniť typ materiálu, ako aj svoje vlastné súkromné ​​potreby. Uistite sa, že sa použijú použitia pomocou špičkového materiálu, ako aj ponúknuť slušné vetranie, odvodenie a napínanie. Potrebujú tiež funkčný systém regulácie teploty, ako aj vlastnosti zabezpečenia UV žiarenia.

Veľa štastia!

O autorovi: Autor je spisovateľ módnych blogov a milovník jogy, ktorý často skladá pre pomoc iným profesionálom pri športe so správnym oblečením jogy alebo s najlepšími nápadmi na jogových reláciách.

Značky:
Módne oblečenie jogy
veľkoobchodné oblečenie jogy
odev na jogu
Výrobcovia jogy
jóga
Výrobcovia jogy
nohavice na jogu
Výrobcovia jogy

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *