ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Tajné životy šaty zv. 7

Tajné životy šaty zv. 7

, niekedy teraz bude trvať ma von zo skrine a pozrieť sa na mňa za minútu, ale nikdy som si nosiť. Nikdy som ani, aby ho na vešiak. Chápem, že áno, ale je to trochu osamelá, a keď ste ešte len nosiť raz, nemusíte veľa oprieť.

Počasie bolo srdcervúce, v deň, keď mi na sebe, pretože ste vedel, že to nebude trvať; jeden z tých ranne jesenných dňoch, kedy slnko a vietor sprisahalo udržiavať teplotu perfektné, a tam, kde nebo je tak modrej a jasné, že budete prisahať, môžete vidieť hviezdy mihotavé hneď za ním, len čaká na svetlá ísť dole takže môžu žiariť.

Mala dátum včasného večera, naozaj nie dátum, s priateľom. Muž priateľ. Druh mužského priateľa, že príležitosti na poslednú chvíľu aplikácií rúžu vo výkladných skriniach, a usmial sa na cudzom, a nové šaty, rovnako ako ja. nič moc fantázie, nič, čo by vyzeralo, že sa snaží príliš tvrdý, ale niečo, čo sa cítila dobre, atraktívne, takmer celkom. On sa stretol s ňou v pravom rohu, ani neskoro, a keď prechádzali parkom spolu. hovoril; prikývla. Zdalo sa, že používa jeho mrzutý tón. Načúvala, jollying ho so sebou. Ona bezva vtip a on by prenajal ostrý “Ha!”, Úsmev po dobu jednej minúty, záplatu z neperlivej vody v drsnom prúde, potom sa vrátiť do svojho zoznamu sťažností. niekto ho podcenil; niekto iný, bol si istý, bolo, aby ho dostať, nikdy ho mali radi; ešte ďalšia osoba mala nezaslúženú triumf, ktorý mal byť – po práve! – jeho. Tam bola žena; tam bolo niekoľko žien; žiadna z nich právo žena. Nemyslel si, že tam bola správna žena, nie je nič pre neho. Bol na pokraji vzdať, bol. Nechcel komentovať nové šaty.

Cítil som, ako sa jej dych získate plytšia; Ako držala sama napätá v nádeji, že na nejakú lichotivé porovnania medzi ňou a ne-pravej ženy. To neprišiel.

Boli v reštaurácii; to nebolo nič zvláštne. Nie je dátum reštaurácie, okolia reštaurácie, ale to nie je jeho okolia, a to nebol jej okolie. Myslel som, cítil som, ako stuhla, znovu; bol to ten druh reštaurácii si vzal niekoho si nechcel byť videný? Usmial sa na ňu, keď sa posadila, a ona sa trochu uvoľnila.

Nebolo nič, čo v ponuke naozaj chcel; bol znepokojený jeho trávenie. Nakoniec, po dlhom vyšetrovaní, pokiaľ ide o presnom zložení omáčok a množstvo masla použitého na zelenine, sa rozhodol na kotlety a zemiaky. Chcel víno, ale povedal, že mu bolesť hlavy, takže nemal ho objednať. voda z vodovodu pre neho, prosím. Mala sódu, keď som si myslel, že naozaj chce víno, taky. Kritizoval ju objednať rezeň-hranolky: “Nie si dievčatá vždy sledoval svoju váhu?” Odložila napoly maslom úlohu, a sotva dotkol frites, keď dorazili.

Stále hovorí, ďalej a ďalej o tom, ako Mimi bola príliš prelietavý, nemyslíš vážne dosť pre niekoho jeho intelektuálneho kalibru; Laura bola príliš nudná, že ani ako ísť do kina (vždy hovoril, kino ‘, nikdy, filmy’); a ako Beth, zatiaľ čo skúsený, šikovný, a nepopierateľne štrajkujúci, bol jednoducho nie je jeho typ, a okrem toho, že bol príliš rýchly. Čo mal robiť?

Jej žalúdok bol pevný uzol.

“Myslím, že by ste mali začať beh open-volanie konkurzy, potom,” povedala a vyšla v horkým tónom. Ona farebné.

“Oh, Kitty … Nie je to zase, že nie? Si dobrý kamarát, a dobré dievča, ale …” mal vzhľad makety smútku na tvári, s trochou smirkiness na okrajoch.

“Ja viem. Nechcel som, aby to na prvý call-chrbtom.” Pozrela sa mu do tváre, vyzývavo, a na okamih, keď ho videl, ako bol. Neustále žialiť a nevychovaný, rinčať zbraňami kroky proti jeho zlyhanie, bál sa priblíženie čokoľvek veľkorysým duchom, lesť nejaký neznámy pretekár vziať nespravodlivú výhodu. Čo sa tam niekedy bol, čo sa čítala do neho, ktorá by mala viesť k novej šaty pre weeknight večeru v reštaurácii nemoderné?

“Ach, Markovi, to je jednoducho príliš zlé,” povedala, a teraz tam bola atmosféra konečnosti k jej zákazu sequitur. Skoro vyzeral, akoby rozumel; málom povedal niečo dôležité, ale potom kontrola prišla, a ich striktným rozdelenie návrhu zákona, v okamihu, keď bol stratený.

Ich lúčenie bolo rýchle. Nebolo nastavenie nasledujúcej schôdzi, nie “keď by sme sa mali stretnúť ešte raz?”. Ona zdržaniu ale zamieril späť do mesta s hlavou hore a paže hojdať. Ak jej oči boli mokré, náhodný okoloidúci sa nikdy nedozvie, a ak zamrmlala “blbý blázon” polohlasne raz alebo dokonca dvakrát, nikto nemohol počuť.

“Kitty!”

Jej hlava sa otočila.

“Kitty! Čo robíš tak ďaleko od stredu mesta?”

“Mark.” Urobila tvár, trochu Inoue z podráždene.

“Ach, miláčik …” Ruth sa pozrel sympatický, ale trochu opatrný.

“Prečo si mi povedal, že bol na sto percent čistej mokrá deka? Cítim sa ako hlupák!”

“Urobil som to! No, snažil som sa. Neboli ste to počul. Bol si všechno,Je to nepochopenie! ‘A “je naozaj vtipný, ak mu dáte šancu! A všetko, čo nezmysel. ”

“Je mi to veľmi ľúto, som naozaj. Len som … Len som sa zobudil, myslím. Len sa cítim trochu šomy.”

“Zlato, nemáš nič na nás. Pamätajte, že som bol o Greg? A to bolo horšie, bol ženatý! A takýto otvor. Keď si myslím, že som zbytočný, čakám na neho v tme Hotelové bary, robiť gin a tonic posledných štyridsaťpäť minút … len mať ho ukázať a hovoriť o modeli železnice, ak tomu môžete veriť. A čo Julia, a jej cruise-loď tanečník, a Anna, ktorej najnovšie beau je sedemdesiatpäť, ak je deň? ”

“Myslím, že som v dobrej spoločnosti, aspoň. Ale, oh …”

Hovorili o niečo viac, pitia svojich priateľov tam na rohu a niekoľkokrát sa začali ísť na šálku kávy, alebo jedlo zmrzliny, ale nikdy sa nepohybovali z miesta. Bolo to úplné tma, keď sa Ruth pozrela na svoje hodinky.

“Je mi to ľúto, miláčik, musím bežať!

“Je to všetko v poriadku, choďte, choď. Zavolajte mi neskôr a budeme vlastne ísť mať kávu …”

Chodila zvyšok cesty späť do svojho bytu, blokov a blokov. Cítil som, ako unavená bola, keď vyšplhala posledný let krokov. Prišiel som hneď po topánkach, a bol zadržaný cez stoličku. “Takže Boddamn hlúpy,” povedala, s grimasou. O desať minút neskôr boli svetlá von, a na druhý deň ma visel bez slova. Nebol som opotrebovaný.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy šaty zv. 8SEPTEMENT 13, 2006
Tajné životy šaty zv. 9December 4, 2006
Tajomstvo životy šaty, zv. 6AUGUST 8, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *