Späť na shirtdresses

Sľubujem, že som dnes publikoval o niečom inom ako košele, ale Mary Fran mi poslal odkaz na túto jeden, rovnako ako by som nemohol odolať. Je to na Mompatterns, ako aj to je len 8,50 dolárov. (A je to len moja, pretože je to B39, ako aj keby som sa mi nepáči oveľa viac ako triedenie, je to klasifikácia.)

Páči sa mi trochu špicaté golier, predné sukňové švy len kričať “vreckizej ma!” Rovnako ako tí, ktorí sa zhromažďujú na prevzatie, aby som ma swoon. Mal by som pridať “rameno zhromažďuje”, že do zoznamu mojich “spúšťacích” – nie je to pravda, že keď si uvedomujete svojich spúšťačov, môžete ich modifikovať (ak chcete)? Môj vystavovaný zoznam by s najväčšou pravdepodobnosťou skontroloval “Penny Loafers, Roboty, Sarksmus, Peter Pan Gollars, syntetizované ručné ruky, Adidas Gazelles (na chlapci), knihy, ktoré zápach ako staré knihy, červené rúže (ktoré nikdy nenosím) …” Vlastne, Pri pohľade na tento zoznam, neverím, že chcem modifikovať akýkoľvek typ týchto spúšťačov. (Okrem prípadov začať používať zatracený rúž.) Oh, dobre.

Než som si nepamätal, mal by som, aby som pochopil, že Janet na Lanetz Living ide do Mexika. Prečo by ste sa starali, že Janet sa chystá do Mexika? Vzhľadom k tomu, že ho využíva ako dôvod na predaj! Môžete užívať 25% zľavu na všetky objednávky odteraz, kým prichádza nehoď vedľa utorka. Predaj skončí o polnoci (CST) na 5/6/08. Využite kód zľavového kupónu “Mexiko25”. Je potrebné ísť na prepravnú stránku ako jedno slovo. (Ak sa pokúsite dať priestor medzi Mexico, ako aj 25, nebude fungovať.) A ako vždy, Janet poskytuje úplne bezplatnú dopravu s 3 alebo oveľa viac vzorov … Okrem vzorov bude pokračovať v odosielaní, zatiaľ čo Janet je na pláž.

OH – Skutočne sa mi páči koncepcia 1. septembra “nosiť šaty deň”, ako sa navrhuje v komentári o včerajšom príspevku. Začnime pracovať na logistike, ľuďoch!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
Veľmi prvý šaty, ako aj posledný šalát 12, 2008
Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *