ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Rumunskí ilustrátori: Alexia Udriste Watercolor Artist

Rumunskí ilustrátori: Alexia Udriste Watercolor Artist

Oslava rumunských ilustrátorov
Séria slávnostných správ venovaných rumunským ilustrátorom pokračuje. Táto druhá je zábavná pre tých, ktorí majú podobne ako akvarely, ako aj pre akvarely. Špeciálna žena, ktorá zvládla ins, ako aj výpadky kefiek, farieb a vody, všetky integrované je Alexia Udriste.
Alexia Udriste, Watercolor ArtistAlexia je samostatný ilustrátor na voľnej nohe, ktorý sa špecializuje na návrhy akvarelu. Jej diela sú vzácne, jemné, bohaté a hravé. Fungujú mačky, líšky, medvede, zajačiky a chutné koláče. To všetko sa obklopuje bohatou, zvodnou zeleňou, vďaka ktorej sa v nich chcete stratiť. Jej správy v sociálnej sieti sú šancou nahliadnuť do jej života. Každá snímka je v ideálnom synchronizácii so štýlom ilustrácie: farebné, relaxačné, české, milujúce, pokojné.

Hlavne pracuje s konvenčnými nástrojmi, perom alebo čistým na papieri. Aj keď nie je plachá mimo digitálneho média, pre konečné dotyky. Obzvlášť sa mi páči táto práca, ktorú má, s typografiou na tanieroch, ktoré urobila pre regionálnu reštauráciu.
Alexia je súčasťou mnohých pracovných miest, ktoré zhromažďujú početné rumunské ilustrátory pod rovnakou strechou.
Podobne ako niekoľko jej kolegov, aj plagáty, sa zúčastňujú na inovatívnych súťažiach a workshopoch. Od svojho daru na výrobu veľkolepých obalov kníh ju bežne objavíte pri uvedení knihy. Rovnako ilustruje akademické brožúry. Okrem toho, ako vášnivý čitateľ, je tok motivácie neustále vychovávaný príbehmi, ktoré číta. Jej pracovný priestor je plný svetla, kníh a dvoch tukových mačiek. V podstate je to ideálny liek, ktorý ponúka s pevnými termínmi.
Je dychom čerstvého vzduchu, v vzhľade aj talentu. Jej blog neuveriteľne ukazuje, aj keď tomu jazyku nerozumiete. Mali by ste nechať jej prácu hovoriť za seba!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *