Sto šaty: Deň 92

je dnes dvojica; Tu je šaty 1:

Toto je McCall’s 8484, o ktorom sa domnievam, že som tiež urobil, keď v pruhovanej verzii Seersuckser, ktorá neprežila. Nebudem to nosiť toľko, keďže Bodice je trochu blúzny pre môj vkus. To absolútne potrebuje pás. Využil som ho nosiť so smotanovou a zelenou umelou zebra-prúžkou, ktorá sa zdá absurdná, ale naozaj fungovala.

Robím naozaj ako golier:

Bočný Zip, EH:

Vrecká sú skutočné obloženie materiálu, ktorý nemám naozaj nikdy, ak sa nemyslím, že sa ukáže – ako aj tento materiál je obaja bledá dostatočná, rovnako ako číre dostatočné postačujúce, že som veril, že by to bolo:

Na zadnom krku som neurobil mimoriadne veľkú úlohu, aj keď to bolo jedno z mojich preferovaných funkcií vzoru:

To je jedna z mojich preferovaných výtlačkov Liberty – Chcem som pochopiť meno! – Rovnako ako som na ňom stojaci odmenu, dajte mi pochopiť, či máte akýkoľvek druh na predaj. Takže keď som vrátil do Veľkej Británie v roku 2007, dostal som sa oveľa viac, rovnako ako to:

Nemôžem objaviť vzor, ​​že to bolo vyrobené z – chápem, že som urobil ešte jednu verziu v sivej Sátene, ktorú som opustil do polovice, keď som sa objavil ako uniforma niekoho zotročeného v Magdalénovom bielizni. Bolo to všetko o Midriffovom pásme, ktorá je typom vedľa bodu v materiáli tento zaneprázdnený:

Späť je tiež zhromaždený na bitový efekt vlaku:

Tu je lepší pohľad na Bodice – Páči sa mi aj krivka V-krku, tiež:

A bočná zips:

Muž, chcem, aby som mal oveľa viac z tohto materiálu …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Aktualizácia Loafer! 4. jún 2009W H 81 Komentáre
LinkTASTASTIC Piatok ukončiť všetky LinkTlastic FridayMay 16, 2008
Shirtwaist # 2FEBARY 27, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *