ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Oh, tkanina, prečo ťa nemôžem zastaviť?

Oh, tkanina, prečo ťa nemôžem zastaviť?

VŠETKO ZAČÍNAŤ ZAPOJENOSTI ALLOWNOPTY ETSY ETSY? Zúfalo požiadala túto tkaninu. (Ak “zúfalo”, indikujete ‘Po prešívení 15 trávnikov som zúfalo potrebný * posledný * týždeň. “)

Zahrnuté v tom, že 15 trávnikov bol veľký kus tejto tkaniny, ktorý som uverejnil o pred rokmi, ako aj teraz, ako je teraz späť na sklade na Fashion Material Club:

Tiež som dostal (žiadne fotky … zatiaľ) mäkký, ťažký Loden ekologický materiál, ktorý je potenciálne bavlne / vlny zmes, niektoré ľahké teal džínsové, rovnako ako naozaj veľký Liz Claiborne Browny-Gray Ombre-Ish Stripe. extrémne somber; Verím, že sa pokúsim o jednu verziu, prečo nie nabrúsená šatám, ktorá uchovávala túto poslednú tkaninu. Viete, čoskoro teraz.

Prišiel som k druhu détente s mojím materiálom Stash: Mám masívne množstvo tkaniny, rovnako ako ešte nikdy nezdá, že by som mohol naozaj šiť. Materiál, ktorý chcem šiť, musí zasiahnuť ten nádherné miesto: Musí to byť niečo, čo chcem nosiť, ale nie tak výnimočne ohromujúci, že som tak dobre klasifikovaný na to. (Už ste niekedy pokúšali kúpiť za “dostatočne dosť” tkaniny? Je to veľmi ťažké. *) Takže môj plán je toto: ja som len dostať ohromujúci materiál, rovnako ako aj potom čakať na iný ohromujúci materiál, aby sa ukázal, rovnako ako stlačenie mierne menej ohromujúce Materiály dole po rebríku nádchu, kým nie sú pri nízkej dostatočnom priebehu, aby sa nastrihli. Niektoré tkaniny, je nešťastné povedať, jeseň pomerne rýchlo; Iní si zachovali imunitu nožnice, ako aj kolíky. Najhoršie je, keď materiál ide od príliš-nádherný až príliš-ne-nádherný, ako aj mi chýba nožnicová fáza.

* Toto môže byť servisný model: miesto, ktoré ponúka iba mediocre-plus tkaniny. “Ideálne pre semi-nositeľné musliíny!” by bola jeho tagline. Alebo možno “tkaniny budete ‘mať’ s!”

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

HOWTO: Získajte Fabricmarch 5, 2007With 106 Komentáre
Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre
Moja prvá tkanina! 4. jún 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *