ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Post-Fundraising DRABBBBBĽATEĽA # 3

Post-Fundraising DRABBBBBĽATEĽA # 3

Verte mi, mal som celý život. Bol som miesta, rovnako ako som urobil veci. Boli však medzery. Nikdy som nevidel had. Nikdy som nevidel arašid-maslový sendvič. Nikdy som nevidel lietadlo. Bolo mi povedané, však som ich nevidel. Nikdy som nevidel sneh. Mám problémy aj veriť v ňom. Ako chladno ako kocky ľadu, ale teeny-weeny, rovnako ako nejako namáhadlá? Rovnako ako spadá z neba pomaly, ako perie? Rovnako ako hromady hore ako piesočné duny, tak vysoko, musíte ju lopatu, takže ľudia môžu chodiť? Len si to nekupujem.

[Šaty, na eBay teraz – kliknite na ňu ísť do zoznamu – od Jumbleaya]

Prepojenie za dnešok:

Elaine poslal pekný odkaz na šaty na každodennej fotografii v Londýne. Čo môžem uviesť, aby ste vás inšpirovali kliknúť? Presne Ako sa o “enormné polka bodky”? To to robí?

PRIPRAVA UPOZORNENIE: Budem mať dni medzi Viakom, ako aj Nový rok od blogov – combo nemajú veľké množstvo webu získať prístup k tomu, že nemá veľký problém zvyšnej energie. Avšak plánujem robiť nejaké vážne prešívanie v tom čase … túžba ma šťastie.

OTÁZKA: Je podvádzanie robiť dramatické z vzoru, rovnako ako nie zo skutočných šaty? Alebo by mal byť v hlasi vzoru? Povedzte mi, že v komentároch, prosím, ak máte v každom ohere názor.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007
Tajné životy gowanov vol. 8SEPTEMENT 13, 2006
Tucks Everlastingjune 27, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *