ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Vyhrajte darčekovú kartu 100 dolárov v Redbubble Halloween Challenge

Vyhrajte darčekovú kartu 100 dolárov v Redbubble Halloween Challenge

RedBubble Halloween Challenge Challenge
Máte ťažké zostaviť originálny kostým pre tento Halloween? Alebo sa len snažíte zachytiť nejaké bezplatné veci? Čo tak nejaký originálny obchod RedBubble? Určite majú niečo pre každý vkus, bez ohľadu na to, aké zvláštne to môže vyzerať zvonku. Navyše je nudné vždy prenajímať alebo získať rovnaké lacné kostýmy Halloween, ktoré majú približne 15-minútovú internetovú meme.
RedBubble začal 9. októbra Halloween Challenge a víťazstvo vychádza z špeciálneho vzhľadu, ktorý obsahuje veľmi originálne „kostýmy“. Existujú 3 spôsoby, ako hrať, v dôsledku toho 3 spôsoby, ako vyhrať darčekovú kartu 100 dolárov. V zásade musíte byť Pinterest, E -mail a Instagram plynulé takto:
Sledujte RedBubble na Pintereste. Pripíšte svoje obľúbené kolíky Halloween z výberu na blogu „Blog pre kreatívne nápady na kostýmy, ktoré vyhovujú všetkým-či už ste lenivá kosť, kreatívne zmýšľajúca alebo všestranný fanúšik Halloweenu“.

Alebo si môžete vybrať svoju obľúbenú zbierku Halloweenu, zadajte svoj e -mail a potom odoslať.

Alebo sledujte @RedBubble na Instagrame a preveďte svoju obľúbenú kolekciu späť do školy. Label @RedBubble a pridajte hashtag #redBubbleHalloween.

Veľa štastia!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *