ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Do 100 dolárov 4: Skladovaná midi sukňa + blúzka s jedným ramenom

Do 100 dolárov 4: Skladovaná midi sukňa + blúzka s jedným ramenom

Ruffle Blouse: Aqua | Skladaná midi sukňa: Bardot | Čierne sandále: Vince Camuto | Spojka obálky: Rebecca Minkoff | Náušnice predného obruče: Argento Vivo | Okrúhle slnečné okuliare: niekde nedeľa

< >

Som nadšený, že dnes môžem pokračovať v svojej sérii do 100 dolárov s slávnostným letným vzhľadom, ktorý predstavuje túto obľúbenú pruhovanú top-raflu top a túto klasickú midi sukňu. Okrem týchto cenovo dostupných odevných predmetov sa opakuje, že aj moje topánky, tašky a doplnky v tejto sérii sú tiež menej ako 100 dolárov, napríklad úžasná obálka Rebecca Minkoff Envelope, ktorú dnes športujem. Dodáva sa v miliónoch krásnych farieb a je ideálny pre všetko od príležitostných nápojov po formálne udalosti. Vlastním to v čiernej a červenej farbe a uvažujem o prasknutí pre červenanie!

Naozaj nikdy nemôžete mať príliš veľa všestranných každodenných, opotrebovaných kúskov, Amiright? V priebehu rokov som zistil, že to naozaj nie je oveľa lepšie ako klasická midi sukňa, pretože nikde ťa nemôžu mať midi sukň Babička, pomenuješ to. Je to über elegantný, podcestovaný štýlový nevyhnutný kúsok, ktorý každý potrebuje vo svojom skrini.

Kúpil som si námornú verziu dnešnej skladanej midi sukne takmer pred piatimi rokmi a stále je to zďaleka najťažšie opotrebovaná sukňa, ktorú vlastním. Ak hľadáte oveľa cenovo dostupnejšie možnosti MIDI, pozrite sa na túto asymetrickú čiernu sukňu Midi, túto peknú sukňovú sukňu s vysokým obsahom midi alebo túto čiernu semišovú krásu A-line-všetko pod 100 dolárov! A ak nikto z nich nezasiahne vašu fantáziu, pozrite sa na montáž všetkých mojich obľúbených sukní subs-100 dolárov nižšie!

< >

Blúzka Ruffle: Aqua | Skladaná midi sukňa: Bardot | Čierne sandále: Vince Camuto | Spojka obálky: Rebecca Minkoff | Náušnice predného obruče: Argento Vivo | Okrúhle slnečné okuliare: niekde nedeľa

< >

Pri príležitosti, že ste žili pod skalou alebo ste práve vychádzali z kómy, predaj výročia Nordstrom je stále silný! Pozrite sa na moje návrhy na navigáciu predaja tu a mojich tridsať predajných výberov tu!

Pozrite sa na zvyšok série pod 100 dolárov tu:
Deň 1: Kožená bunda + biele zúžené nohavice

Deň 2: Klasické čierne plášťové šaty

Deň 3: Gingham ceruzka sukne + blúzka rukávu zvonu

Deň 5: Šaty z červeného očia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *