Začnite ‘EM Young!

Janet, potešená mama troch a polročných L., poslala mi tento príbeh. Spýtal sa jej mamu, ak by mohla urobiť šaty (čítala tento blog?). Nie je sukňa, som zdôraznil. Šaty. Janet má rád šitia, takže bola nadšená.

L. Vybrali vzor, ​​urobil rozhodnutie, čo materiál na použitie, akú farbu rick-stojan na orezanie (jej mama uvádza, že je na hlavnom ricku-racku kop – žena po mojom vlastnom srdci!), Ako aj tam, kde to musí byť umiestnené.

S trochou asistenta od jej mamy, L. Upravený vzor, ​​rovnako ako to. Urobila pinning, ako aj šil všetky priamo švy (aj keď jej mama pomohol trochu, rovnako ako to urobil zips, Rick-rack, ako aj páska Bias).

Tu je L. V jej šaty – nie je to (a ona) rozkošný?

Som úprimne povedané, v Awe. Nebol som mi veľmi prvý pohľad, kým som nebol trikrát L. vek, ako aj koncept môjho Thall Kid (ktorý je dvakrát L. je vek), ktorý je blízko môjho preštudného výrobcu (čo s jeho Sharp rýchlo sa pohybujúce časti!) Poskytuje mi zvíjajúce sa heebies, takže nechápem, kto ma robí viac; L. Pre jej úspech alebo Janet pre jej zhovievavosť, ako aj trpezlivosť!

Môžem vám povedať jednu vec, aj keď – v čase, keď L. je teenager, bude robiť niečo také:

Nebude to vyzerať fantastické s Rick-rack?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tak čo? 10. december, 2008With 143 Komentáre
LinkTASTASTIC Piatok ukončiť všetky LinkTlastic FridayMay 16, 2008
Crowdsourcing Color ChoicesJuly 9, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *