Najlepšia práca v hre

Toto je verejnoprávne oznámenie pre každú ženu, všade. Ak máte impulz a niekedy opustili svoj domov alebo plán, aby ste tak urobili v budúcnosti, počúvajte. Oficiálne som objavil číslo jedna, najväčší, najlepší tote sáčok všetkých čias.

Je mi ľúto, nechcel som na teba kričať.

Ale toto nie je vtip, a to určite nie je vŕtačka.

Dámy, dovoľte mi, aby som vám predstavil váš nový najlepší priateľ, LO & SONS “SEVILLE” TOTE BAG. Dodáva sa v dvoch veľkostiach (13 “a 15”) a má dômyselný dizajn, ktorý vám umožní zmeniť škrupiny vždy, keď vaše srdce (alebo šatníková skriňa)! Dostal som 15 “Black Saffiano Tote a extra Shell vo svetlom šedej Saffiano koži a úprimne neprestali používať, pretože som ich priviedol z krabice. Majú tony rôznych možností shell (skontrolovať ich tu), ale naozaj milujem safario exteriérov, pretože nosia ako žehlička a nikdy nevyzerajú rozštiepené napriek tomu, že sa dostanete dosť vážne dávno bijú.

Svetlo sivá je úžasná neutrálna alternatíva k mojej čiernej škrupine, ale tam sú tony úžasných farieb a vy, pohodlie, že nebude musieť vytiahnuť všetky vaše veci pri prechode z jednej tašky na druhú je bohoslužba. Ako môžete vidieť nižšie, vnútorné vrecko len ľahké vytiahne z čiernej shell a skĺzne do nového. Zosilnené západky rukoväte robia vrecko úplne bezpečné, takže by ste nikdy neviete, že sú to dva samostatné kusy, keď ho nosíte. Dizajn je taký klasický a čistý, skončil s dokonalými dotykami zlata hardvéru, čo z neho robí optimálnu prácu taška alebo cestovné tašku. Štýlový? Skontrolovať. Funkčný? Oh sme začíname …

OK Poďme len hovoriť o minútu o vreckách. Lordy. Oni legit si mysleli na všetko-polstrované počítačové vrecko s extra zabezpečovacou sponou, rukávom pre môj iPad, priehradky na pero a / alebo rúže, vrecká na zips pre moju peňaženku, vstavanú šnúrku pre moje kľúče … Mohol by som ísť na dni . Doslova som nikdy nebol organizovaný. Ten, kto navrhol tento sucker, musí prísť a vziať crack na mojom šatníku.

Najlepšia časť o tejto taške Tote je, že bez pocitu, že nosíte okolo leteckého nosiča, môžete zapadnúť do Mary Poppins-Level Množstvo vecí v tomto prísade. Len som sa pozrel na všetky veci, ktoré som to dal do tejto veci, a úprimne, tam bol dostatok miesta na náhradu. Hovorím vám, to znamená fyziku.

Majú dve naozaj úžasné videá na tejto stránke, ktorá vám ukáže, ako zmeniť škrupiny a tiež, koľko vecí môžete zapadnúť do týchto tašiek. Nájdem ich úplne fascinovať. Je to veľmi zvláštne.

Tiež! Pre tých z vás, ktorí cestujú veľa pre prácu alebo hru, je tu hlavná pridaná bonusová: Každý tote prichádza s “batožinovým rukávom”, ktorú tu môžete vidieť v akcii. Ak sa na stránke posúvate nadol, môžete vidieť, ako sa objímka umožňuje, aby sa tote dokonale zapadla cez akúkoľvek batožinu alebo kufor. Hra. Menič.

Majú tiež veľa ďalších úžasných tašky a príslušenstva, a ja som snažila tento náramkový zips, ktorý sa môže pripojiť vo vnútri Sevilla Tote. Kedykoľvek som bežal z kancelárie na rýchlu kávu alebo obed, zvyčajne som len chytil túto vec. Je to super pohodlné a ideálne pre držanie môjho telefónu, niektoré peniaze, kreditnú kartu alebo dve a kartu metra na cestách.

Morálka príbehu: Ak je ako ja, ste vždy na love pre úžasné cestovanie alebo pracovnú tašku, ktorá je krásna, všestranná a úžasne funkčná, dobre, nehľadajte ďalej. Oh, spomenul som, že máte na nich predaj? Beh nechodte si.

Seville Tote Bag: C / O LO & SONS | Svetlo sivý Shell: C / O LO & SONS | Zip Pouch Wreintlet: C / O LO & SONS | Chunky Turtleneck sveter: Ralph Lauren (tu) Satin Sukňa: Vince | Topánky: Saint Laurent (podobný tu, tu a tu) Slnečné okuliare: Smoke X zrkadlá Sledujte: Daniel Wellington (podobný tu) Prstene: C / O Mejuri | Náušnice: Podobne tu BRACELET: c/o Brandy Pham

Vďaka LO & SONS PRE SPRÁVNOSTI NA TOMTO POSTUPU!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *