ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Najlepšie umývateľné nohavice na pracovné oblečenie

Najlepšie umývateľné nohavice na pracovné oblečenie

Určite, všetci vieme, aké šatníky pre prácu majú profesionálne ženy, ktoré majú mať vo svojich skriniach, ale ak ich prvýkrát získavate alebo nahradíte ten, ktorý ste nosili Do zeme môže byť bolesť, keď nájdete presne ideálnu inkarnáciu v obchodoch. V „The Hunt“ hľadáme obchody základnú položku, ktorú musí mať každá žena.
Za chvíľu sme neurobili zaokrúhlenie umyteľných nohavíc – tak som si myslel, že sa pozrieme! (Ak je pre vás rozhodujúci šatník s výrobou stroja, pozrite sa na našu umývateľnú stredu v Corporettemoms alebo naše zaokrúhlenie najlepších značiek umývateľného pracovného oblečenia.)
Čitatelia, ktoré sú vaše obľúbené umývateľné nohavice na pracovné oblečenie – a máte nejaké nápady alebo triky na ich starostlivosť?
TLDR: Tu sú naše obľúbené…
Niektoré z našich obľúbených umývateľných nohavíc na pracovné oblečenie: jeden / dva / tri / štyri / päť

{Súvisiace: najlepšie šaty pre ženy}
Tento príspevok pozostáva z pridružených odkazov a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac podrobností nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Ako si umyť umývateľné nohavice
Ako sme už diskutovali, sú to moje najlepšie nápady, ako si umyť umývateľné nohavice:
Vyhľadajte úsek, ak nakupujete online. Ak chcete zúžiť vyhľadávanie na nohavice, ktoré sa dajú umývať, vyhľadajte tie, ktoré sú v nich natiahnuté – takmer vždy sú umývateľné. (Ale veľa online popisov vám povie, čo je odporúčaná starostlivosť.)
Získajte ich na mieru až potom, čo ste ich najskôr umyli. Po prvom umývaní môže dôjsť k trochu zmrštenia – počkajte, až ich dovtedy zaznie. (Upozorňujeme však, že existuje veľa značiek, ktoré ponúkajú kratšie vtieračky pre „bežné“ nohavice, takže ich nemusíte potrebovať hemmed.)
Umyte ich doma v studenej vode – a nenechajte ich do sušičky. Aspoň nie príliš dlho. Za normálnych okolností by som rád vložil nohavice do sušičky asi 15 minút – dostane vrásky von a len trochu času so sušičkovým plachtom ich robí mäkšími. Vždy som si umyl nohavice na prechladnutie a normálne používam vlno a jemný cyklus pre svoje nohavice.
Zaveste ich hore nohami, aby ste zaschli. Hmotnosť pásu vytiahne napnuté nohavice a úspešne ich vyhladí. (Skoro nikdy nevyžehlím!) Keď ich dáte na vešiak, urobte maximum, aby ste udržali záhyby, s ktorými sa nohavice prišli – ak nedošlo k záhybu, jednoducho dajte úhľadne posúvané vrece.
„Sury Clean“ na štítku zvyčajne naznačuje, že ich môžete umyť (ale postupujte na svoje vlastné riziko). Veľkou vecou, ​​ktorú treba vedieť, je to, že „iba suchý čistenie“ znamená, dobre, len čisté. Ak to však hovorí „suchý čisto“, zvyčajne ich môžete vyčistiť alebo umyť. Váš počet kilometrov sa tu môže líšiť, ale: pokiaľ som naozaj nemiloval pár nohavíc, dal by som „suché čisté“ nohavice víri v podložke, najmä ak sú nohavice tvorené výlučne prírodnými vláknami (jednou z výhod. na nemilosrdné nohavice). Možno budete chcieť najskôr urobiť bodový test.

Čitatelia, ktoré sú vaše obľúbené umývateľné nohavice na pracovné oblečenie – a máte nejaké nápady alebo triky na ich starostlivosť?
{Súvisiace: umývateľné obleky pre ženy}
Tento príspevok pozostáva z pridružených odkazov a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac podrobností nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Najlepšie umývateľné nohavice na pracovné oblečenie
Naša všeobecná sieň slávy je vizualizovaná nižšie:
Niektoré z našich obľúbených umývateľných nohavíc na pracovné oblečenie: jeden / dva / tri / štyri / päť

Sieň slávy: Nic & Zoe, Old Navy, J.Crew, Mm.lafleur, Eileen Fisher a Betabrand
Umývateľné nohavice vo veľkostiach plus: Nic & Zoe, Eloquii (12-28), Eileen Fisher, Liverpool, Old Navy, Mercer (do 20 W), End Lands ‘End a Betabrand,
Umyteľné nohavice v drobných/krátkych veľkostiach: Nic & Zoe, J.Crew, Ann Taylor, Eloquii (12-28), Old Navy, Lands ‘End, Krazy Larry a Betabrand,
Umyteľné nohavice v dlhých/vysokých veľkostiach: J.Crew, Eloquii (12-28), Old Navy, Lands ‘End a Betabrand
Umyteľné nohavice v rôznych neutrálnych
Umyteľné nohavice v zábavných farbách a výtlačkoch: Krazy Larry, Eloquii (12-28), Old Navy, Mercer (niekoľko), Hobbs, Betabrand a Boden
Umývateľný oblek nohavice so zodpovedajúcimi blejzre: Ann Taylor, Hobbs and Lands ‘End (Washable Wool!); Niektoré obleky z banánovej republiky sú tiež umývateľné
Umývacie nohavice: Nic & Zoe, Krazy Larry, Mm.Lafleur, Eileen Fisher a Betabrand

{Súvisiace: Najlepšie nohavice pre kanceláriu}
Bližší pohľad na určité páry umyteľných nohavíc pre pracovné oblečenie

Betabrand nohavice sú v našich najkúpivejších kolo už veľa mesiacov-prichádzajú v pravidelných, drobných, vysokých a plus veľkosti (vrátane plus veľkosti drobných drobných, ktoré je ťažké nájsť!) Za 68 dolárov. Prichádzajú v troch hlavných štýloch -bootcut, rovný a chudý, ako aj niekoľko možností so širokými nohami a orezanými. A prichádzajú v množstve neutrálnych a zábavných nasýtených farieb.

Tieto eloquii nohavice sa dodávajú v troch rôznych záchvatoch, ktoré vyhovujú vášmu typu tela, sú k dispozícii v krátkom, pravidelnom a dlhom vplyvu a dodávajú sa v 20+ farbách a výtlačkoch vo veľkostiach 12W-28W. A … sú umývateľné! Je to plná cena 79 dolárov, ale častý predaj za 20-40%.

Ak hľadáte ďalšie nohavice na umývateľné nohavice plus, pozrite sa na Nic & Zoe, Eileen Fisher, Liverpool, Old Navy, Mercer (až 20 W), End Lands ‘End a Betabrand (až 3x).

Vždy sme na love nohavíc vo veľkom rozsahu veľkostí, farieb a výtlačkov, takže sme boli psychikovaní, aby sme našli nohavice Krazy Larry. Skutočne prichádzajú v toni farieb a výtlačkov, s dvoma vínami (28 a 30) a všetkými za 108-134 dolárov (všeobecne). Tu je Recenzia Elizabeth, ktorá ich porovnáva s Nic & Zoe.

Lov za oveľa viac umývateľné nohavice v zábavných farbách a výtlačkoch? Pozrite sa tiež na Old Navy, Boden, Hobbs, Eloquii (12-28), Mercera (niekoľko) a Betabrand.

J.Crew Pants: Sú z nejakého dôvodu klasika! Nohavice vo svojej štvorročnej úsekovej tkanine sú umývateľné a prichádzajú v pravidelných, drobných, plus a vysokých veľkostiach-Huzzah!

Ak hľadáte ďalšie umývateľné nohavice vo vysokých veľkostiach, pozrite sa na Eloquii (12-28), Old Navy, End Lands ‘End a Betabrand.

Čitatelia milujú nohavice Nic & Zoe-sú to natiahnuté nohavice, takže sú mimoriadne pohodlné. Sú k dispozícii v pravidelných, drobných a plus veľkostiach v spoločnosti Nordstrom a veľa ďalších obchodníkov za 76-128 dolárov.

Foster Pant je ďalším obľúbeným čitateľom-dodáva sa v ôsmich neutrálnych farbách vo veľkostiach 0p-18. (Mali v poslednej dobe drasticky obmedzené možnosti.) Panty sú 245 dolárov.

Páči sa mi táto funkcia? Pozrite sa na ďalšie nedávne splátky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *